trawa

Autor Wątek: Anime w Cytrynie  (Przeczytany 2605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yuri

Anime w Cytrynie
« dnia: Marzec 30, 2005, 07:41:50 pm »
W Łódzkim kinie Cytryna dnia 1 kwietnia odbędzie się nocka anime, szczegółowe dane:

data : 1 kwietnia 2005

czas : 21:30

wjazd : 15zł

0) On Your Mark (8min)

1) Appleseed 2004 (120min)  

2) Vision of Escaflowne - the movie (120min)

3) Dragon Half (50min)

4) Macross Zero [1-5] (120min)

5) Samurai Champloo [1->]

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2005, 07:56:22 pm »
Tyle tytułów, taka cena - kuszące :D  Tylko dlaczego akurat w Łodzi?? Gdyby ta nocka była nieco bliżej... najlepiej w Warszawie, z chęcią bym się pofatygował... :?
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Soul Taker

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2005, 10:19:14 pm »
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Tyle tytułów, taka cena - kuszące :D  Tylko dlaczego akurat w Łodzi?? Gdyby ta nocka była nieco bliżej... najlepiej w Warszawie, z chęcią bym się pofatygował... :?


tez chetnie bym sie pofatygowal ale raczej do Koszalina

grzybek

  • Gość
Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2005, 11:50:03 am »
w Koszalinie dzisiaj byla TV na polibudzie ale nie mialem odwagi powiedziec niczego glupiego o anime :) Tylko krecilem generatorem przy oscyloskopie :P

A tak powaznie, to byly pogloski, ze kino japonskie tez bezdzie w tym roku. Rok temu puszczail chyba na filmostradzie 2 filmy japonskie czy 3

pozdrawiam
Grzybek

Offline Soul Taker

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2005, 02:19:05 pm »
Cytat: "grzybek"
w Koszalinie dzisiaj byla TV na polibudzie ale nie mialem odwagi powiedziec niczego glupiego o anime :) Tylko krecilem generatorem przy oscyloskopie :P

A tak powaznie, to byly pogloski, ze kino japonskie tez bezdzie w tym roku. Rok temu puszczail chyba na filmostradzie 2 filmy japonskie czy 3

pozdrawiam
Grzybek


mozesz podac wiecej szczegolow gdzie dokladnie i kiedy

Offline Puchiko0007

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2005, 01:10:23 pm »
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Tyle tytułów, taka cena - kuszące :D  Tylko dlaczego akurat w Łodzi?? Gdyby ta nocka była nieco bliżej... najlepiej w Warszawie, z chęcią bym się pofatygował... :?
warszawiacy i tak maja za dobrze..
pomysl podobalby mi sie bardziej gdyby bylo wiecej nowosci.. Appleseed mialam okazje zobaczyc na konwencie, a reszte, oprocz On Your Mark, juz znam..

Offline lady magma

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2005, 10:02:37 pm »
tak na pocieszenie powiem wam ze w maju tez bedzie nocka anime , z ta róznica że tym razem ja mam prawo wybierania anime ( moc manipulowania innymi)
inku  no usagi wa kowaii

Offline Jezus

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2005, 10:29:17 pm »
a w lipcu tez cos bedzie  :p ??
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Soul Taker

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2005, 09:01:01 am »
długo czekałem  na "The I of The Dragon" ale gierka nie przypadła mi do gustu, moim zdaniem jedną z lepszych gierek jest Clive Barker's Undying, zarąbisty klimat, miejscami można się bać, ogólnie bardzo fajna gra.

Offline muffynka

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2005, 06:13:03 pm »
Cytat: "Soul Taker"
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Tyle tytułów, taka cena - kuszące :D  Tylko dlaczego akurat w Łodzi?? Gdyby ta nocka była nieco bliżej... najlepiej w Warszawie, z chęcią bym się pofatygował... :?


tez chetnie bym sie pofatygowal ale raczej do Koszalina


e... no zawsze sami mozemy sobie zrobic nocke Anime:P

Ty przeciez masz sporo Anime, amy ni ewidzielismy polowy z tego wiec..... mozna cos wymsylec i bedzie pierwsza wieksza akcja klubu:)
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline raseku

Anime w Cytrynie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2005, 12:26:56 pm »
Cytat: "muffynka"

e... no zawsze sami mozemy sobie zrobic nocke Anime:P

Ty przeciez masz sporo Anime, amy ni ewidzielismy polowy z tego wiec..... mozna cos wymsylec i bedzie pierwsza wieksza akcja klubu:)

To ja sie czuje zaproszona^^
Podobno płyty tektoniczne si eprzesówaja i za jakis tydzień bede widziec was z okna ;-)