Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 449070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

• Pisarz bracki
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3615 dnia: Marzec 20, 2017, 08:44:54 pm »
Z czasem ilosc przechodzi w jakosc. Mysle, ze kazdego to predzej czy pozniej czeka :wink:

Tyle, że tytułów których nie chcę pozbywam sie praktycznie od razu. A na półkach mam własciwie tylko takie po dosyc ostrej selekcji i raczej nie kupowane siłą inercji. Praktycznie zero długoseryjnych superhero etc Więc na tym głównie polega mój ból... Zresztą, problemy pierwszego świata, right? haha
W sumie kiedys sie nawet zastanawiałem, czy na pożar bym zareagował ubolweniem czy ulgą ;)

A propos, czy jabkby szlag Wam trafił kolekcję (odpukać oczywiscie) kupowalibyście od nowa, czy koniec?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #3616 dnia: Marzec 20, 2017, 09:02:47 pm »
A propos, czy jabkby szlag Wam trafił kolekcję (odpukać oczywiscie) kupowalibyście od nowa, czy koniec?
Odkupiłbym sobie kilka ukochanych komiksów, które w jakiś tam sposób działają na moje serduszko. Niestety większość tych najulubieńszych to od dawna OOP i od dawna poza moim zasięgiem finansowym, więc musiałbym zadowolić się gorszymi wydaniami. Oczywiście dalej kupowałbym nowe komiksy.

Offline gobender

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3617 dnia: Marzec 20, 2017, 09:17:38 pm »
Ja chyba podobnie. Zresztą większość tytułów i tak kiedyś wraca w takiej czy innej formie. Więc trzebaby jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Offline bluebeery

• Czeladnik
« Odpowiedź #3618 dnia: Marzec 20, 2017, 09:57:22 pm »
W związku z tym że na komiksach nauczyłem się czytać i mam do tego gatunku słabość, kupowałbym od nowa, oczywiście nie wszystko, ale na pewno znaczną część. Ale to oczywiście teoretyzowanie, mam nadzieję że z moją kolekcją nic się nie stanie :)

Offline kickic

• Młodszy Czeladnik
« Odpowiedź #3619 dnia: Marzec 20, 2017, 10:40:17 pm »
Witam serdecznie. Mam dość nietypową sprawę. Proszę, mianowicie, o pomoc w zidentyfikowaniu autora komiksu nadrukowanego na... kubku. Lub też, jeśli kadr pochodzi z jakiegoś zeszytu/sieci, o wskazanie namiarów nań. Lub chociaż pokierowanie mnie gdzieś, gdzie tę zagadkę uda mi się rozwikłać.

To jest kadr z jednoplanszówki KRL'a opublikowanej w magazynie Produkt nr 13 (3/2002).

Offline donTomaszek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #3620 dnia: Marzec 21, 2017, 08:52:45 am »
W dziale komiksow amerykanskich masz ponad 80 stron watku o Sandmanie.
Na Twoim miejscu zaczalbym tam.

Panorama jest wszystkim.

Offline laf

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #3621 dnia: Marzec 21, 2017, 09:00:54 am »
OK, dzięki. Nie miałem w ogóle świadomości, że ten wątek został wyodrębniony.