Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 919585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2910 dnia: Październik 01, 2014, 06:30:28 pm »
Ja już mam w koszyku produktów za ponad 200 pln (prawie sama manga - resztę już posiadam...) a część rzeczy jest przerzucona do schowka... Boję się wrzucić je do koszyka, bo wiem, że obecnie mnie na nie nie stać  :cry:
Vision, a zdradzisz tajemnicę, co to za "sama manga" jest w Twoim koszyku, ew. w schowku? O tytuły mi chodzi.

Offline AvengerGT

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2911 dnia: Październik 01, 2014, 09:49:58 pm »
Ja już mam w koszyku produktów za ponad 200 pln (prawie sama manga - resztę już posiadam...) a część rzeczy jest przerzucona do schowka... Boję się wrzucić je do koszyka, bo wiem, że obecnie mnie na nie nie stać  :cry:
O proszę, u mnie też sporo mangi, jakaś połowa. Dodatkowo dorzuciłem Thorgale, bo w Literackiej w której się w nie zaopatrywałem, kilku albumów już brak. Dzięki za kod do Bonito, może się przyda.

Vision, a zdradzisz tajemnicę, co to za "sama manga" jest w Twoim koszyku, ew. w schowku? O tytuły mi chodzi.
Co prawda pytanie nie do mnie, ale się pochwalę, bo w moim koszyku jest całkiem uznana manga - Pluto. Aktualnie jedna z lepszych cen jest właśnie na gildii, tym bardziej że jednolita dla wszystkich tomików. Przykładowo w Profit24 cena podobna, ale jak na złość jeden album jest kilka złotych droższy.

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2912 dnia: Październik 01, 2014, 11:08:44 pm »
Kuki tutaj oficjalnie nikt na niczym sie nie zna.  :wink: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline vision2001

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2913 dnia: Październik 02, 2014, 08:06:39 am »

Vision, a zdradzisz tajemnicę, co to za "sama manga" jest w Twoim koszyku, ew. w schowku? O tytuły mi chodzi.
Info poszło na prv.


Co prawda pytanie nie do mnie, ale się pochwalę, bo w moim koszyku jest całkiem uznana manga - Pluto. Aktualnie jedna z lepszych cen jest właśnie na gildii, tym bardziej że jednolita dla wszystkich tomików. Przykładowo w Profit24 cena podobna, ale jak na złość jeden album jest kilka złotych droższy.
Dobra rzecz. Tak samo jak Monster.
Ja osobiście polecam Ikigami.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2914 dnia: Październik 02, 2014, 08:10:34 am »
Ja wrzuciłem do koszyka jedną mangę, tj. Berserk. Podobno soczysta lektura.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2915 dnia: Październik 02, 2014, 01:36:56 pm »

Chłopaki, dzięki Wszystkim za info o mandze. Tak od siebie powiem, Avengerowi głównie, że "Pluto" to świetny wybór jest, bo to takie mangowe superhero z dylematami moralnymi rodem z Blade Runnera. Naprawde świetna rzecz, ktora musi sie podobac kazdemu milosnikowi komiksow.
Kuki tutaj oficjalnie nikt na niczym sie nie zna.  :wink: :razz:
pzdr
Adro, nie "nikt", bo byc moze tego nie zauważyles, ale np. ja oficjalnie udaje - zarowno tutaj, jak i w zyciu - ze znam sie na wszystkim (oczywiscie, nieoficjalnie nie znam sie na niczym).

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2916 dnia: Październik 02, 2014, 06:31:59 pm »
no bo tak jest, a na koncu i tak czlowiek w koncu zdaje sobie sprawe, ze juz nic nie wie, nic nie rozumie.
A moze jednak jest inaczej, juz sam nie wiem :lol: :wink:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Mati29

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2917 dnia: Październik 02, 2014, 07:43:02 pm »
Cześć, czy ktoś z Was czytał Asterios Polyp? Komiks Davida Mazzuccellego.
Czytałem dość pochlebne opinie, widziałem plansze i trochę się napaliłem.
Ale przydałaby się Wasza opinia do kompletu.


Pozdro

Offline Kris1982

Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2918 dnia: Październik 02, 2014, 10:02:20 pm »
Nie chciałem nowego tematu zakładać i podpiąłem się tutaj bo też chodzi o czasopismo a mianowicie Fantasy Komiks. Kupujecie to, warte jest czytania? Jakie wogóle czasopisma o komiksach są godne uwagi?

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2919 dnia: Październik 02, 2014, 10:08:31 pm »
Nie chciałem nowego tematu zakładać i podpiąłem się tutaj bo też chodzi o czasopismo a mianowicie Fantasy Komiks. Kupujecie to, warte jest czytania? Jakie wogóle czasopisma o komiksach są godne uwagi?

Z Fantasy Komiks jest ten problem, że Egmont skończył wydawanie tej serii.

Offline Kris1982

Odp: Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2920 dnia: Październik 02, 2014, 10:12:30 pm »
No to w takim razie zostaję tylko drugie pytanie.

Offline Death

Odp: Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2921 dnia: Październik 02, 2014, 10:15:08 pm »
Nie chciałem nowego tematu zakładać i podpiąłem się tutaj bo też chodzi o czasopismo a mianowicie Fantasy Komiks. Kupujecie to, warte jest czytania? Jakie wogóle czasopisma o komiksach są godne uwagi?
To ogarnij: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/257582-smash-2 Nie mam pierwszego numeru, ale ten z pewnością kupię. Sporo publicystyki, niska cena.

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2922 dnia: Październik 02, 2014, 10:18:15 pm »
Jest jeszcze coś takiego http://www.komiks.gildia.pl/prasa/cheap-east
Chyba nawet dostałem jeden numer z przesyłką z picturebook.

Offline horror

Odp: Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2923 dnia: Październik 03, 2014, 12:01:41 am »
Z Fantasy Komiks jest ten problem, że Egmont skończył wydawanie tej serii.

W ostatnich odpowiedziach T.Kolodziejczak wspominal ze FK bedzie sie ukazywal choc nieregularnie.

Osobiscie uwazam, ze byl to calkiem niezly periodyk, choc raczej dla osob ktore potrafiaja pogodzic sie z mniejszym formatem i gorszym papierem, ale za to w przystepnej cenie dostaja 3 albumy przewaznie sredniej choc w dalszym ciagu strawnej pulpy.

Offline badday

Odp: Odp: Coś na Progu: Złota era komiksu
« Odpowiedź #2924 dnia: Październik 03, 2014, 12:15:15 am »
Fantasy to raczej nie jest czasopismo komiksowe, a po prostu zbiór 3 zeszytów komiksowych, w mniejszym formacie.