Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 915367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sembero

podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2715 dnia: Kwiecień 22, 2014, 10:24:16 am »
szukam nazwy podgatunku komiksu gdzie występują same kratury i oczywiście ludzie bo szukam natchnienia do rysowania :biggrin:

Offline peta18

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2716 dnia: Kwiecień 22, 2014, 10:28:29 am »
tylko po co tworzyc nowy watek jak jest: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline sembero

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2717 dnia: Kwiecień 22, 2014, 11:55:17 am »
po to bo mi się nie chce szukać liczę na to że ktoś mądry mi na to odpowie :smile:

Offline bosssu

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2718 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:02:45 pm »
KREATURY i ludzie???...To musi być komiks polityczny

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2719 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:04:07 pm »
po to bo mi się nie chce szukać liczę na to że ktoś mądry mi na to odpowie :smile:

Jeśli nie chce Ci się szukać informacji, to może warto zastanowić się czy chce Ci się to w ogóle rysować  :roll:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2720 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:11:19 pm »
Nie wgłębiając się w sens tworzenia takiego wątku, napiszę "Szczury blasku".

Offline sembero

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2721 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:17:04 pm »

Jeśli nie chce Ci się szukać informacji, to może warto zastanowić się czy chce Ci się to w ogóle rysować  :roll:
mi się chce rysować tylko nie mam czasu na przeglądanie wszystkich strony, żeby znaleźć odpowiedź :) potrzebuję konkretów i tyle na ten temat a poszukuję coś w rodzaju impalera tyle nie wiem jak się nazywa owy podgatunek komiksu gdybym wiedział to bym się nie pytał proste :)

Offline wilk

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2722 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:33:51 pm »
Nie wgłębiając się w sens tworzenia takiego wątku, napiszę "Szczury blasku".
Kurczę, a ja myślałem, że autorowi chodzi o to czy jest jakiś podgatunek komiksu gdzie występują "kreatury" i ludzie, a jeśli tak to o podanie nazwy tego podgatunku, a nie komiksu.  :lol:

Edit:
Zaproponowałbym jeszcze, nomen omen, "Ludzie i potwory" wg. Daenikena.  :badgrin:

Offline maximumcarnage

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2723 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:38:13 pm »
Kurczę, a ja myślałem, że autorowi chodzi o to czy jest jakiś podgatunek komiksu gdzie występują "kreatury" i ludzie, a jeśli tak to o podanie nazwy tego podgatunku, a nie komiksu.  :lol:

Pewnie, że o to chodziło ale skoro nie znam takiego podgatunku (ani nie wiem czy takowy istnieje) to chyba lepiej podać przykład komiksu gdzie występują te elementy niż tracić czas na dyskusje nie mające wiele wspólnego z tematem.
A jeśli wzorem dla takiego podgatunku ma być "Impaler" http://www.filmweb.pl/film/The+Impaler-2013-680431   (oczywiście jeśli dobrze zrozumiałem że o ten film chodzi) to taka dyskusja nie bardzo ma sens.

Offline Nawimar

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2724 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:05:10 pm »
Sembero: "szukam nazwy podgatunku komiksu gdzie występują same kratury i oczywiście ludzie"
 
 A może komiksowe odpowiedniki tzw. monster movies? Trochę ich było. Np. we wczesnym Marvelu "Journey Into Mystery".

Offline sembero

Odp: podgatunek komiksu -kreatury i inne stwory
« Odpowiedź #2725 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:06:01 pm »
chodzi mi o horrorystyczne potwory kreatury i tyle a szukam takich komiksów gdzie właśnie one występują a impeler to nie tylko film ale i komiks https://www.google.pl/search?newwindow=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=sb&biw=1272&bih=624&tbm=isch&sa=1&q=impaler+volume+1&oq=impaler+volume+1&gs_l=img.3...8839.9458.0.10348.2.2.0.0.0.0.149.285.0j2.2.0....0...1c.1.42.img..2.0.0.TQfsRFSsM4M#imgdii=_ i nie wiem do końca jaki to jest podgatunek czy jest to coś w rodzaju monster movie czy jak i chodzi mi wyłącznie o nazwe podgatunku komiksu czyli jak on ma nazwę i tyle resztę sobie znajdę :smile:

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2726 dnia: Kwiecień 22, 2014, 07:20:14 pm »
moze chodzi po prostu o nurt fantasy.
pzdr
ps btw kreatury i ludzie w komiksie politycznym dobre  :lol: :razz: :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline nayroth

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2727 dnia: Kwiecień 23, 2014, 12:46:51 pm »
Chodzi mi po głowie stary komiks z lat 80-tych z Fantastyki bodajże.
O latającym zamku i śpiących rycerzach którzy zabierają na pokład chłopaka, a potem pojawia się smok przebrany za ponętną wieśniaczkę... ;)
Pamięta ktoś może tytuł tego ?

Offline Nawimar

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2728 dnia: Kwiecień 23, 2014, 12:53:26 pm »
"Zaczarowany zamek" w magazynie "Fan" (łącznie trzy części; komiksu i magazynu).

 http://allegro.pl/fan-2-90-komiks-sf-i4132315185.html?source=mlt

Offline Nick Jackolson

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2729 dnia: Kwiecień 24, 2014, 06:49:29 pm »
Witka,

Plemię Cienia wydane w 3 tomach przez Mandrę to całość runu? Wiem, że wyszło 12 zeszytów całej serii i chyba anual jakiś. Tylko nie wiem czy Mandra zdążyła wydać całość. Poczytał bym :)

 

anything