trawa

Autor Wątek: Drakula  (Przeczytany 16811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roodeck

Drakula
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2005, 03:46:47 pm »
Dracula 2000 to jeden z moich ulubionych filmów. Najlepsze jest w nim to ciekawe wyjaśnienie pochodzenia Draculi.
isca el Barça!

Offline Baldwin

Drakula
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2005, 03:51:09 pm »
Poważnie?

Offline Roodeck

Drakula
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2005, 04:56:17 pm »
Poważnie. I teraz tu wszedłem i czytam że to beznadzieja i dziwię sie. Może ja mam jakiś wypaczony gust :?
isca el Barça!

Offline śmigło

Drakula
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2005, 05:19:52 pm »
no na to wyglada. bo ten film to gala jakich malo. ze zapytam - jakie sa inne twoje ulubione filmy? bo o tym gniocie napisales, ze to jeden z twoich ulubionych.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Angelus

Drakula
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2005, 10:57:58 am »
Cytat: "Roodeck"
Poważnie. I teraz tu wszedłem i czytam że to beznadzieja i dziwię sie. Może ja mam jakiś wypaczony gust :?


Przykro mi to mówić ale mam obawy co do tego, ze masz rację z tym wypaczonym gustem... :cry: Wszystko ale ,,Drakula2000" :?: Litości!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Artein

Drakula
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2005, 12:57:37 pm »

Offline misio141

Drakula
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2005, 01:17:40 pm »
dracula 2000 nie podobał mi sie za bardzo. jedyne w tym filmie było ciekawe to wygląd kuszy i kilku innych broni.
a najlepszymi filmami z drakulą są według mnie
Drakula :wampiry bez zębów (Mela Brooksa)
Nosferatu wampir Klausa Kinskiego
Łowcy wampirów (czy jakoś tak) Romana Polańskiego
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Adam Waśkiewicz

Drakula
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2005, 01:32:17 pm »
Cytat: "misio141"
dracula 2000 nie podobał mi sie za bardzo. jedyne w tym filmie było ciekawe to wygląd kuszy i kilku innych broni.
a najlepszymi filmami z drakulą są według mnie
Drakula :wampiry bez zębów (Mela Brooksa)
Nosferatu wampir Klausa Kinskiego
Łowcy wampirów (czy jakoś tak) Romana Polańskiego


 Nosferatu nie nakręcił Klaus Kinski, tylko Werner Herzog, Kinski zagrał w nim główną rolę.
 Film Polańskiego to Nieustraszeni zabójcy wampirów (czyli: Przepraszam, ale pańskie zęby tkwią w mojej szyi) oba te filmy zostały już zresztą chyba wymienione na forum w wątku "Klasyka filmu wampirzego".

 Pozdrawiam,
 Adam

***

  • Gość
Drakula
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 22, 2005, 11:34:42 pm »
Cytat: "misio141"
dracula 2000 nie podobał mi sie za bardzo. jedyne w tym filmie było ciekawe to wygląd kuszy i kilku innych broni.
a najlepszymi filmami z drakulą są według mnie
Drakula :wampiry bez zębów (Mela Brooksa)
Nosferatu wampir Werner Herzog
Łowcy wampirów (czy jakoś tak) Romana Polańskiego


Ehhh, Dracula- nieśmiertelna postać :) A teraz niespodzianka jest jeszcze jeden film (właściwie anime) i komiks (właściwie manga) z Draculą :D Jaki zapytacie... Przeczytajcie "Dracula" od tyłu. Co wyszło ? Ano właśnie, "Alucard". A teraz popatrzcie na mojego avka :badgrin: I co wy na to ?

Offline śmigło

Drakula
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 22, 2005, 11:55:40 pm »
mowisz o tym anime? straszna miernota w sumie.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline greah

Drakula
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2005, 02:33:28 am »
Cytat: "Norsefir"
I co wy na to ?
ojej :o

Offline 8jakis

Drakula
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 06, 2005, 10:30:27 am »
Film Coppoli to dla mnie przede wszystkim widowisko kostiumowe. Kadry, stroje wzięte wprost z obrazów Leightona. To co tygrysy lubią najbardziej. I nekrofiliczna erotyka.
I hołd kinu. Drakula oglada tam przeciez pierwszy film.
 skąd wiadomo, że świat istnieje?

Offline Valten

Drakula
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2006, 01:18:51 pm »
Alukard przeczytaj to od
tyłu
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline steelie

Drakula
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 18, 2006, 12:15:10 pm »
Dziwi mnie, że wszyscy zachwycają się Oldmanem, a nikt nie wspomina o Hopkinsie. Bardzo dobrze zagrał według mnie Abrahama Van Hellsinga. Sam film też mi się podobał, muzyka Kilara była niezwykła i klimatyczna.

Ja jednak od filmu Coppoli wolę "Nieustraszonych łowców wampirów" Polańskiego. Świetne, humorystyczne potraktowanie tego tematu.

A skoro Norsefir wspomniał o Hellsingu, to ja polecę inne anime o wapmpirach - Vampire Hunter D. Akcja filmu rozgrywa się w niezwykłych realiach - przyszłości stylizowanej na XVIII w., a główny bohater to dunpeal, półwampir.

Offline Adam Waśkiewicz

Drakula
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 18, 2006, 02:17:42 pm »
Cytat: "steelie"
polecę inne anime o wapmpirach - Vampire Hunter D. Akcja filmu rozgrywa się w niezwykłych realiach - przyszłości stylizowanej na XVIII w., a główny bohater to dunpeal, półwampir.


 Odradzam to, trzymajcie się jak najdalej od tego chłamu - rysowane beznadziejnie, fabułka też w najlepszym razie taka sobie. Godna polecenia jest natomiast kontynuacja, Vampire Hunter D: Bloodlust.

 Pozdrawiam,
 Adam