Autor Wątek: Sposoby przechowywania komiksów  (Przeczytany 85863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielo

• Młodszy Terminator
  • **
Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #450 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:36:16 pm »
Jak ktoś chciałby tanio to w IKEA są promocje na regały Billy.
Półki wytrzymują spore ciężary ale z lekko widocznym wygięciem. Osobiście mogę polecić.

Jesli chodzi o regaly Billy i uginanie to osobiscie polecam kupienie dwoch 40 centymetrowych w miejsce jednego 80 centymetrowego. 40 centrymetrowe nie uginaja sie pod zadnym ciezarem.

Offline vision2001

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:45:55 pm »
Billy "80" i w takiej cenie na jakiś krótki czas nie jest zły. Jeśli zamierzasz go ustawić i nigdy nie ruszać :smile: 
U mnie po jednej przeprowadzce regał musiałem skręcać na śruby (piszę o półkach, które musiałem przykręcić do ścianek bocznych).
Regał pracuje jak każdy inny i ścianki boczne odkształciły się na zewnątrz, a następnie jedna z półek nie wytrzymała ciężaru komiksów i wszystko jebudup... Dobrze, że była to półka druga od dołu, a pod spodem w niewielkiej odległości stały porządnie ułożone inne pozycje, które szybko "przechwyciło" cały impet spadku komiksów.
U mnie zarówno ścianki jak i półki w Billy'm "80" się zaczęły wyginać.
Tak zablokujesz wyświetlanie postów jednego takiego:
Profil > Modyfikuj Profil > Lista znajomych/ignorowanych > Edytuj listę ignorowanych

Offline Voitas

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #452 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:48:32 pm »
Mam zarówno Billy (40) jak i Liatorpa. Jak wrzuciłem WKKM na półkę w Liatorpie to po chwili półka była już lekko wygięta. Wylądowały na samym dole (nie miałem jeszcze Billy). Teraz mam 5 x 40 Billy z nadstawkami i jestem zadowolony. Polecam :)

Offline KukiOktopus

• Stolnik bracki
  • Malowanie Gekonami
« Odpowiedź #453 dnia: Wrzesień 13, 2017, 01:02:19 pm »
Vision, ale przeciez nie od dzis wiadomo, ze Ikea to jednorazowka i nie nadaje sie do przeprowadzek. W zyciu bym tego nie rozkrecal i skladal ponownie.
Znaczy kake masz a nie kolekcje. Gimbusem jesteś a za oldskulowca się podajesz!!!
A tę buźkę możesz sobie głęboko w tyłek wsadzić.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline vision2001

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #454 dnia: Wrzesień 13, 2017, 01:27:33 pm »
Vision, ale przeciez nie od dzis wiadomo, ze Ikea to jednorazowka i nie nadaje sie do przeprowadzek. W zyciu bym tego nie rozkrecal i skladal ponownie.
Oj tam. Nie przesadzaj. Studentem byłem to i jeden regał przeprowadzkę musiał przeżyć ;)
Tak zablokujesz wyświetlanie postów jednego takiego:
Profil > Modyfikuj Profil > Lista znajomych/ignorowanych > Edytuj listę ignorowanych

Offline Szekak

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:56:51 pm »
Też mam Billu 80 i 40 i nic się nie wygina, choć zastawione na maksa. No może troszkę, ale to musiałbym centymetrem sprawdzać. Problem mam inny - Ikea wycofała ze sprzedaży drzwiczki Billy i nie mam jak teraz dokupić kolejnych regałów do kompletu. :(((((

Offline gobender

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 13, 2017, 08:35:42 pm »
A ja polecam hemnes. Półki drewniane i nawet w szerokim regale kopletnie nic sie nie wygina a mam zawalone na maksa i co do centymetra. Dostępna też opcja "gablotkowa"  Minusem jest delikatne zabudowanie krawędzi, ale i to da się przeżyć.
Dungeon: Parade 1: A Dungeon Too Many ****
Dalston Monsterzz ****
Dungeon: Zenith 1: Duck Heart - *****
The Retreat ****
B.P.R.D. The Devil You Know #2 ***

Online mappy

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 13, 2017, 09:05:50 pm »
Hemnes ma regulację półek? Bo z tego co pamiętam wybrałem Billego bo miał tę przewagę.

Offline gobender

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 13, 2017, 09:15:47 pm »
^ Ma. Nie pełną, ale wystarczającą do dopasowania do komiksów pod różne formaty.
Dungeon: Parade 1: A Dungeon Too Many ****
Dalston Monsterzz ****
Dungeon: Zenith 1: Duck Heart - *****
The Retreat ****
B.P.R.D. The Devil You Know #2 ***