Autor Wątek: Sposoby przechowywania komiksów  (Przeczytany 197549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 27, 2017, 11:31:35 am »
Najłatwiej zamówić koszuli oraz tekturki Comicare w Atom Comics. Cena niewygórowana, szybka dostawa. Niestety koszulki te od pewnego czasu są stanowczo za szerokie, mimo iż producent zapewnia rozmiar idealny do komiksów Modern Age. Jeżeli jest się pedantem w kwestii zabezpieczeń komiksów to stanowczo odradzam. W innym wypadku jest to najlepsze zabezpieczenie w kategorii jakość/cena.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline raskoks

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 27, 2017, 04:19:10 pm »
Ktos z was wie gdzie mozna w Polsce (albo z tania wysylka do Polski) kupic folie ochronne w rozmiarze treasury size?

Offline Ryba2111

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 27, 2017, 05:29:32 pm »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline 8azyliszek

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 27, 2017, 05:36:09 pm »
Ciekawa koncepcja. :)


Offline AvengerGT

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 27, 2017, 08:10:19 pm »
Naprawdę chcesz pakować te stare zeszytówki w koszulki? Zastanów się czy nie lepiej zainwestować tej kasy, no nie wiem ... na kolejne komiksy na przykład.
Zapakowałem swoje semiki w najtańsze koszulki i nie żałuję. Dzięki temu elegancko układają się na półce i przy wkładaniu mam absolutną pewność, że żaden róg się nie zawinął. Jeśli komiks ma cienką okładkę to o takie zawinięcie nietrudno. Polecam też do np. Star Wars Komiks.

Offline raskoks

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #395 dnia: Marzec 01, 2017, 07:20:45 pm »

Offline 8azyliszek

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #396 dnia: Kwiecień 13, 2017, 10:05:43 am »
Kurczę ledwo 104 numery WKKM i mi się mój podwójny regał skończył. Będę musiał robić nadstawkę szybciej niż się spodziewałem. No i oczywiście dostawiać półkę z boku by mieć gdzie postawić kolejne 130 numerów.

Offline 8azyliszek

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #397 dnia: Kwiecień 18, 2017, 06:35:00 pm »
Coraz większą rolę odgrywa u mnie cena i miejsce na półce, które właśnie mi się skończyło. Ostatnie zamówienia zacząłem układać już na biurku, jeśli nic nie sprzedam to kolejne chyba będą musiały wylądować na podłodze :smile: .

Ale pytaniem jest czy masz takie wysokie regały od podłogi do sufitu? Bo u mnie są zwykłe i do sufitu zostaje ponad pół metra. I to właśnie ja szykuję się zagospodarować.

Kijanek

  • Gość
Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #398 dnia: Kwiecień 18, 2017, 06:57:02 pm »
Ale pytaniem jest czy masz takie wysokie regały od podłogi do sufitu? Bo u mnie są zwykłe i do sufitu zostaje ponad pół metra. I to właśnie ja szykuję się zagospodarować.
Może lepiej zainwestować w porządne regały i sprzątaczkę ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #399 dnia: Kwiecień 18, 2017, 08:11:26 pm »
U mnie nowsze regały w domu są już na zasadzie "do sufitu -10 cm. Sprawdza sie to dobrze. Ale na twoim miejscu Bazyl bym po prostu wywalił wszystkie CDAction, a inne Ciasta i Torty wyniósł do piwnicy. Prawie wszytkie moje książki już dawno leżą w pudłach w piwnicy, ale dzięki temu jest miejsce na nowe.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #400 dnia: Kwiecień 18, 2017, 09:16:08 pm »
No ja też właśnie stoję przed poważnymi życiowymi dylematami - miejsce definitywnie mi się skończyło, myślę więc nad kupnem nowego regału, najlepiej zamykanego (drzwiczki, ew szyba, coby mi się zbytnio me dzieci nie kurzyły/niepotrzebnie niszczały), tylko problem jest taki, że nic większego niż 30cm grubość/80cm szerokość mi nie wejdzie. Na dodatek na dole mam gniazdko, więc pewnie czeka mnie wycinanie dziury, chyba że da się ogarnąć regał bez tylnej ściany/płyty (nie liczę na to jakoś bardzo).

Niby ten regał oxberg z Ikei spełnia część kryteriow, ale jakoś tak sobie mi się podoba. Macie panowie namiary na coś w ten deseń? Im wyższe tym lepsze, oczywiście :wink:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 18, 2017, 09:18:51 pm »
Ja robiłem na wymiar i zawsze będę polecał to rozwiązanie. Jeżeli będzie zrobione dobrze, to nawet wycięcie ma gniazdko się znajdzie.

Offline Gazza

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:00:14 pm »
Prawie wszytkie moje książki już dawno leżą w pudłach w piwnicy, ale dzięki temu jest miejsce na nowe.
W Wielką Sobotę wyniosłem do piwnicy ostatni karton z książkami...
Zostały tylko niedobitki w postaci nieprzeczytanych pozycji z minionego roku.
Trochę mi ulżyło, bo myślałem, że tylko ja jestem takim freakiem... 😁

Offline mappy

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #403 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:46:08 pm »
Polecam chowanie w łóżkach zamiast pościeli :biggrin:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #404 dnia: Kwiecień 19, 2017, 12:19:56 am »

@mappy
Heh, a byłem przekonany że tylko ja na to wpadłem...



 

anything