Autor Wątek: Sposoby przechowywania komiksów  (Przeczytany 197649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Perfect Strangler

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 01, 2003, 05:50:55 pm »
Cytat: "grze.hu"
Perfekt: ja wole na 12 (rocznikami), pytanie: komiksy byly w nim scisniete, walaly sie , czy "elegancko" staly na bacznosc?

A tego to już niestety nie pamiętam... :(
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline OSHII...

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 01, 2003, 09:03:15 pm »
Dzizas..........a ja myslalem ze jestem jedynym ktory boi sie zeby mu komixsy nie pozolkly, i czytajacym w rekawiczkach zeby nie bylo "fal" na brzegach poszczegolnych tomikow :D........no ale coz widze ze nie jestem sam......
BTW:Juz tak od roku kombinuje jakby zabezpieczyc i jednoczesnie pozostawic na najbardziej ekxponowanym miejscu (tzn.polka) moje komiksy.......no i jak dotad na nic nie wpadlem  :cry:

Offline The2nd

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2003, 07:32:12 pm »
Ja mam osobną półkę na mije zbiory! (oraz instalację elektryczną gdyby ktoś chcial się do nich dobrać bez mojej wiedzy :twisted:  :twisted: ) Moje "maleństwa" nie mają czasu zżółknieć (czytam je co wieczór :D )
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline Odyn

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 05, 2003, 08:49:39 am »
Jako profesjonalny bibliotekarz radzę: trzymać komiksy na półce, równo ułożone, z dala od wilgoci i światła słonecznego. No i jeszcze młodszego rodzeństwa. Foliowanie i takie tam nic nie dają, bo co to za radocha trzymać komiks w konserwie.

Offline grze.hu

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2003, 12:44:37 pm »
wczoraj widzialem w Wizardzie specjalne plastikowe oprawy na komiksy, ktos ma takie ?
ralala

Offline yaro444

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 09, 2003, 09:16:53 am »
Pewnie chodzi Ci o te, produkowane przez CGC? To prawdziwe majsterszyki! Komiksy pakowane są w sztywne plastikowe przezroczyste "pudełka", ich stan oceniany jest w skali od 0.0 do 10.0 a do środka pakowany jest specjalny, czarny papier, wsysający ze środka pudełka powietrze. Takie komiksy zyskują na wartości nawet do 3000% !!! Np. widziałem Green Arrow # 1 Kevina Smitha sprzed kilku lat, kóry otrzymał bardzo rzadką notę 9.9 i sprzedany został za $375 (Nieopakowany przez CGC w tym samym stanie poszedłby za góra $15!)

Może by otworzyc przedstawicielstwo CGC w Polsce  :) ?
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline KoM@R

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 09, 2003, 10:39:17 am »
ja opuliłem ,Ultimete s-m#1 w ccg za 400 dolaów ,gdy jego zwykła cena wynosi jedynie 6o#

P.s: chce ktos kupić UL S-M #1 /czerwona okładka/ ,stan idealny:))))
mmmm....

Offline Borys

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 17, 2003, 08:15:05 pm »
Ja trzymam komiksy na półkach, poukłądane seriami, pionowo. Fakt pierwsze tm semici zdąrzyły juz troche zżółknąć, ale co tam i tak nie są w najgorszym stanie. Kiedyś będę mógł powiedzieć wnukom: "Widzicie drogie dziatki, jakie dziadzia ma stare komiksy? jak będziecie dziadkowi chodzić do księgarni po nowe, to wszystkie dostaniecie w spadku."
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Łamignat

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2006, 06:35:31 pm »
moja kolekcja jest dość pokaźna.
Bardzo dużą jej część stanowią naprawde stare pozycje.
Chwilowo, ze względu na problemy mieszakniowe (za mały metraż) duża część moich komiksów leży popakowana w kartony i posegregowana. Tam czeka abym raz na jakiś czas do nich zajrzał i zobaczył czy mają się dobrze  :lol:
Ale niedługo mój problem się skończy.
Jak dobiegnie końca budowa domu to żoneczka obiecała, że będę miał swój gabinet, gdzie będę mógł sobie wyeksponować swoją kolekcję  HUUURRRAAAAAA  :lol:
Już teraz mam boską wizję:
-cudowne półeczki wypełnione po brzegi
-gablotki na ścianach z wyjątkowymi rarytasami
-oprawione oryginalne rysunki i autografy ............
Pozostaje jeszcze zakup oddzielnego alarmu do tego "pokoju marzeń"   :lol:  aby moje "maleństwa" czuły się u mnie bezpiecznie  :lol:

KRL

  • Gość
Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2006, 06:52:34 pm »
Muszę przyznać, że czytam te posty z niedowierzaniem... nigdy nie myślałem o czymś takim jak  specjalne traktowanie komiksów- kolorowe zeszyty walają się u mnie po podłogach, najwięcej pod łóżkiem-co by łatwo sięgnąć do poczytania przed zaśnięciem. Ale szanuję zajawkę... chociaż w foli...nie no to przesada.

Offline Mysza_

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2006, 07:04:07 pm »
moje scierwo wala sie po całej chacie denerwujac mnie niemiłosiernie!!wywale w końcu to gówno i bedzie po ptokach.póki co z braku dywanu niech leży patałajstwo.

Offline Czopek Piotrek

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 12, 2006, 07:42:33 pm »
ja moje komiksy laminuję

KRL

  • Gość
Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2006, 08:13:14 pm »
matko bosko ...Marek... to drugie tyle co na zeszyt idzie na laminowanie??!

Offline [robak]

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 12, 2006, 08:15:33 pm »
Czopek Piotrek: Laminujesz ? Kazda strone z osobna ?

Ja moje komiksy trzymam w foliach jeden na drugim, gdyz moj pokoik nie pozwala na zbytnie ich eskponowanie. Ale kiedy juz bede duzy i mial wlasne mieszkanko to bedzie tam cos takiego jak u Lamignata.

Offline kingquest

Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 12, 2006, 08:33:15 pm »
moje scierwo wala sie po całej chacie denerwujac mnie niemiłosiernie!!wywale w końcu to gówno i bedzie po ptokach.póki co z braku dywanu niech leży patałajstwo.

 :shock:
 
AAAA... zgiń, przepadnij  :D  :D

Ja podobnie jak Robak trzymam komiksy na specjalnej półce... w folijkach i na kupkach... właśnie tworzy mi się szósta duża kupka...
U mnie komiks rzecz święta... każdy jest w stanie idealnym...

 

anything