Autor Wątek: Awatary/Emblematy  (Przeczytany 109793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2004, 01:39:59 pm »
Wybaczcie moje anarchistyczne zapędy, ale moj awatar sporo wykracza poza dozwolone wymiary. Za to zeby nie pogryźli mnie modowie, zmniejszyłem ciężar do 4,1 kb. . .

Mam nadzieje, że wyjdę z tego cało :roll:
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Adam Waśkiewicz

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 06, 2004, 01:08:23 pm »
Cytat: "Josef Knecht"
Wybaczcie moje anarchistyczne zapędy, ale moj awatar sporo wykracza poza dozwolone wymiary. Za to zeby nie pogryźli mnie modowie, zmniejszyłem ciężar do 4,1 kb. . .

Mam nadzieje, że wyjdę z tego cało :roll:


 A ja mam nadzieję, że szybko zmniejszysz rozmiary swojego nowego awatara - 140 x 190 pikseli to zdecydowanie za dużo.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Josef Knecht

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 06, 2004, 06:34:12 pm »
Ja przynamniej mieszcze się w rozmiarze wagowym, a nie jak po niektórzy przekraczam go o 1768 bajtów  :giggle: .

No ale troszuńke go zmniejsze - rzecz ciemna.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Anonymous

  • Gość
Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 07, 2004, 09:41:05 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
A ja mam nadzieję, że szybko zmniejszysz rozmiary swojego nowego awatara - 140 x 190 pikseli to zdecydowanie za dużo.
140x199 nawet.

Offline kapeluch

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 16, 2004, 05:08:37 pm »
NIe wiem czemu mi sie avatar zkiepscił.
Chce go zmieniić/wsadzić na stałe a tu prosi mnie o format jpg, gif, i coś tam, a ja mam format jpg.
Ale o co chodzi? :x
And then I says, tell me I'm wrong! And she says, I can't baby, 'cause you're not!"
The Evil Midnight Bomber What Bombs at Midnight

Offline DnD Sucs

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 16, 2004, 09:05:45 pm »
Fajne avatary o roznej tematyce: http://www.avatarpage.de/  8)
rzepraszam za brak " k' " w nazwie uzytkownika...:P

Offline .//ashka

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 25, 2004, 11:21:33 pm »
przy próbie wrzucenia awatara z dysku dostaję

Cytuj
Warning: copy(./images/avatars/13016462974155ee163792e.gif): failed to open stream: Permission denied in /var/www/includes/usercp_avatar.php on line 227

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/includes/usercp_avatar.php:227) in /var/www/includes/page_header.php on line 474

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/includes/usercp_avatar.php:227) in /var/www/includes/page_header.php on line 476

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/includes/usercp_avatar.php:227) in /var/www/includes/page_header.php on line 477

:wall:

Jak podczepiam z linka, to ładuje się pusty.
Dopiero zewnętrzny zadziałał, jak widać.

Co jest?  :|
img]http://i69.photobucket.com/albums/i56/joeva1/pspowner.gif[/img]


get jabbered!
warera yokozuna'su ... sekai no! ^^

Offline lopolik

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 03, 2004, 01:23:38 pm »
A mojego emblemata szlag trafił. Jak prubuję z kompa dać to jest że musi być jpg, gif lub png.

Uwierzcie, ja wiem co to jest jpg itp, więc takowego wysłałem, a tu kupa.
Ja nie mogę życ bez mojego Emblematu :(

Offline zombie_dragon

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 04, 2004, 12:44:36 am »
mam identyczny problem: zapisywałem różne pliki w każdym z tych formatów i nic...
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline Puchiko0007

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 07, 2004, 09:37:42 am »
zalozmy kolko rozancowe pod haslem: chcemy nasze avatarki! :(

Offline oneiromancer

odpowiedz
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 03, 2005, 08:10:14 pm »
nie wiem o co chodzi w tym całym forum, ale staram sie zrozumieć to narzędzie szatana, czy emblematy to te rysuneczki pod nikiem? bo jak zmniejszyłem swuj rysuneczek do rozmiaru 100 pokseli i 6kb to uzyskałem efekt który trzebaby oglądać pod lupą, i co? :?  :?  :? i czy wogóle można wcisnąć obrazek ze swojego komputera?

Offline SquizzZ

Re: odpowiedz
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 03, 2005, 09:22:10 pm »
Cytat: "oneiromancer"
nie wiem o co chodzi w tym całym forum, ale staram sie zrozumieć to narzędzie szatana, czy emblematy to te rysuneczki pod nikiem? bo jak zmniejszyłem swuj rysuneczek do rozmiaru 100 pokseli i 6kb to uzyskałem efekt który trzebaby oglądać pod lupą, i co? :?  :?  :? i czy wogóle można wcisnąć obrazek ze swojego komputera?

Pociesz się faktem, że udział alternatywnych przeglądarek rośnie, a użytkownicy takiej np. Opery mają lupę w standardzie (do Firefoxa i Mozilli są zaś odpowiednie pluginy... ;))

Pozdrawiam
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Wyrok

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 03, 2005, 10:27:58 pm »
tak, to one :)
img]http://img220.imageshack.us/img220/655/userbar281128hy6.gif[/img]

Mam czyste sumienie, nigdy go nie używałem.

Offline Aver

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 04, 2005, 04:40:51 am »
No fakt że emblematy nie są wielkie ale gdyby były większe to by utrudniały przeglądanie forum bo by zajmowały dużo miejsca. Dobrym sposobem jest wycięcie z obrazka tego najważniejszego miejsca na którym nam najbardziej zależy - przynajmniej ja tak zrobiłem.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Sztormcia

Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 27, 2005, 04:58:06 pm »
Mam drobny problem z moim avatarkiem. Wstawiam go i mimo to żemieści się we wszystkich parametrach nie wchodzi, bo wyskakuje komunikat, że musi być większy niż 0 Kb... o co tu chodzi?

 

anything