trawa

Autor Wątek: Awatary/Emblematy  (Przeczytany 109800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 12, 2013, 10:17:15 pm »
Musicie poczekać na odpowiedź Gabriela.
W sprawach techniczny to On zajmuje się usługami i odpowiada na pytania.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Skrzydlaty

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 13, 2013, 02:00:10 am »
Też mi się spieprzył avatar i nie mogę z tym nic zrobić :3

Offline Tomasz 66

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 15, 2013, 03:57:38 pm »
Też mam problem z awatarem - przy próbie zapisania zmian w profilu wyskakuje błąd - "Nie można zapisywać w katalogu załączników. Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany" - plik wybieram z dysku, rozmiar i rozdzielczość właściwe   :sad:

Offline Talamanca

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 06, 2014, 01:08:35 pm »
Również mam problem z dodaniem avatara.


Przy jakiejkolwiek próbie modyfikacji profilu (dodanie podpisu etc.) otrzymuję komunikat "Nie można zapisywać w katalogu załączników. Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany".


Czy to kwestia techniczna, czy też takie zmiany dozwolone są jedynie dla osób o dłuższym stażu/większej aktywności na forum?

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 06, 2014, 01:41:49 pm »
A próbowałaś zlinkować awatar z serwera zewnętrznego zamiast uploadowania go tu?
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline blackwaterpark

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 29, 2015, 05:22:09 pm »
Przy jakiejkolwiek próbie modyfikacji profilu (dodanie podpisu etc.) otrzymuję komunikat "Nie można zapisywać w katalogu załączników. Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany".


Problem pojawił się niedawno u mnie. Długi czas miałem awatara, miałem - aż tu nagle zniknął. Każda próba uploadu kończy się powyższym komunikatem o błędzie.

Offline szuwarek

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 06, 2016, 12:08:14 pm »
Mam podobny problem. Przy wgrywaniu awatara z dysku wyskakuje mi "Nie można zapisywać w katalogu załączników. Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany", natomiast przy wgrywaniu z adresu www wyskakuje informacja, że "Profil został pomyślnie zaktualizowany", ale mimo tego awatara w dalszym ciągu nie widać...

Offline graves

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 06, 2016, 03:58:52 pm »
Mam podobny problem. Przy wgrywaniu awatara z dysku wyskakuje mi "Nie można zapisywać w katalogu załączników. Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany", natomiast przy wgrywaniu z adresu www wyskakuje informacja, że "Profil został pomyślnie zaktualizowany", ale mimo tego awatara w dalszym ciągu nie widać...
Nie masz żadnego linku wpisanego.
W sekcji "Awatar" (Profil Forum) masz "no awatar".
Zaznacz "Podaj adres awatara" i wpisz adres do awatara w sieci. Odezwij się na PW jak będzie problem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline szuwarek

Odp: Awatary/Emblematy
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 06, 2016, 07:40:15 pm »
Nie masz żadnego linku wpisanego.
W sekcji "Awatar" (Profil Forum) masz "no awatar".
Zaznacz "Podaj adres awatara" i wpisz adres do awatara w sieci. Odezwij się na PW jak będzie problem.
Tak też robiłem.
Po kolei: Najpierw próbowałem wgrać awatar z dysku i tak jak napisałem - po wybraniu opcji "Wyślij awatar" i wybraniu pliku z dysku wyskakuje "Nie można zapisywać w katalogu załączników. Twój załącznik lub awatar nie może być zapisany". Natomiast po zaznaczeniu "Podaj adres awatara", podaniu tego adresu i kliknięciu "Zachowaj zmiany" pojawia się komunikat "Twój profil został pomyślnie zaktualizowany", z tym, że jednocześnie link nie zostaje zapisany.

Edit: dobra, pokombinowałem i z linka się udało. Natomiast musi być jakiś błąd, który nie pozwala na wczytywanie awatarów z dysku, bo w takim przypadku cały czas jest tak, jak opisałem wyżej.