Autor Wątek: Counter Strike  (Przeczytany 29144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

jaki CS?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:51:02 pm »
Zastanawiam się nad kupnem Counter Strike by pograć sobie na steamie.
Nie wiem czy zdecydowac się na pudełkową wersję, czy moze kupić sobie konto steam na allegro. Jakie są plusy i minusy obu opcji(zwłaszcza drugiej)?
Czy gdybym kupił sobie konto na allegro, to w grze musiałbym używac za nicka nazwy tego konta? Rozumiem też że jest tak, że jak już mam konto, to moge sobie ściągnąć grę/gry, na ktorą to konto ma uprawnienia. Czy tak?
porosze o wmiarę szybką odpowiedź. :)

Offline Dr. Zoidberg

Counter Strike
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 10, 2006, 10:17:27 pm »
Zapraszam do nowootwartego tematu o CSie =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

gość1

  • Gość
Counter Strike
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:37:00 pm »
Jeśli chcesz poznać moje zdanie, to najlepiej założyć konto i po prostu zakupić przez Steam (za dolce niestety) cały Valve Back Pack. W ten sposób będziesz miał wszystkie gry na starym silniku (tj. HL1). Drugą opcją jest zakup Half-Life2 Game of the Year Edition (w Polsce chyba wydane przez EA). Dzięki temu będziesz posiadał HL2, CSS, HL:S i cały Back Pack. Jeśli chcesz zakupić tylko CS, to zdecydowanie Source. Gra nie jest może aż tak grywalna jak 1.6, ale podobno jest lepsza dla początkujących. Mam nadzieję, że odpowiedź wyczerpująca =p

Offline forlacik

Counter Strike
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 11, 2006, 12:10:40 am »
a kupując konto na allegro mozesz:
1. Przelać pieniądze i nie otrzymac nic w zamian, sytuacja jest gorsza z kontami niz paczkami, bo tutaj musza Tobie chyba pomoc w przerejestrowaniu konta, na inny e-mail i zmiany hasła, a moga podac ci jakies dane, ktore będą niewłaściwie, i klamać w zywe oczy, ze są niby dobre ; >
2. Konto może być mimo wszelkich zapewnień zbanowane, co znacznie utrudni grę, a przy ewentualnej grze w ligach, wręcz ją uniemożliwi ...
3. Przejmując SteamID od kogoś, wiekszosc ludzi będzie myślała, że jestes ta starą osobą mimo zapewnień, oczywiscie nie będzie to trwało wiecznie =p

Lepiej kupić nowe, chociazby z takiego powodu, ze w przypadku kradzieży konta, można ubiegać sie o pomoc od Valve ( o ile posiada się dowód zakupu, jakoś tak )

Offline Qraq

Counter Strike
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 11, 2006, 10:07:35 am »
CSS raczej nie będzie chodził zbyt płynnie na ath1,4 i gf5200 ;)
A w 1.6 grałem juz non-steam, ale servery są tam słabiutkie.

Offline tamago

Counter Strike
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 12, 2006, 02:10:21 pm »
cs???? tak kiedyś grałem ale zabijanie botów się szybko nudzi .... necik jest potrzebny do prawdziwej zabawy :(  no i jeszcze czas.... :cry:

ostatnio grałem rok(???) temu w cs-cośtam....XD wszystko to jest ot samo i min się zmienia giera.... ale jest oki XD

gość1

  • Gość
Counter Strike
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 27, 2006, 02:29:56 pm »
Link.

Trailer filmu z CPL Winter 2006. Warto obejrzeć, może kogoś przekona do CS =p A tak na poważnie: fragów mało, ale efekty i muzyka pierwsza klasa!

Offline ManiaC

Counter Strike
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 04, 2007, 12:55:47 pm »
Ogólnie musze przyznać, że te zimowe wersje map są poprostu rewelacyjne. Efekt sniegu na mapie i ma się wrażenie jakby była to całkiem inna mapa.

Nawet polubiłem mape de_nuke po tym  jak grałem na niej w wersji zimowej.
Inne tego typu modyfikacje widziałem na mapach: dust(winter,christmas), dust2((winter,christmas), assault(winter i dziesiątki innych wersji tej mapy), nuke(winter).

W większość tych map można zagrać na serverze Rutex Śląsk CS 1.6.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline [robak]

Counter Strike
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 04, 2007, 01:45:09 pm »
Podaj lepiej IP.

Offline ManiaC

Counter Strike
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2007, 03:53:09 pm »
Rutex Śląsk CS 1.6.

81.219.243.34:27015


P.S. Proponuje, żeby się chwalić w tym temacie dobrymi serverami, na których gracie. Można też podawać jakiś delikatny opis servera.

Daddelbude - Dust 2 ONLY - NO SNIPER
ip: 85.131.141.241:27015

Polecam również ten.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline kuzby

Counter Strike
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 09, 2007, 09:10:19 pm »
cs to gra w która gram od dwóch lat z przerwami (jedna trwała 6 miesięcy heh) , obecnie gram bez żadnych przerw od sierpnia i tak skromnie mówiąć moge sie postawić na medium skill :). Gram w klanie emB od dwóch miesięcy (własny serwer, stała 5 graczy) teraz zmieniamy serwer z gamesnetu PL na DE :), mniejsze loss jest ;].

Polecam serwer strzelnice wrocław i bater.net :). PEACE!

gość1

  • Gość
Counter Strike
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 09, 2007, 10:05:51 am »
Jeśli ktoś ma CS`a i chciałby popatrzeć na moją kompromitację ^^, to zapraszam na HLTV z meczu Alea Iacta Est vs. Terra Nullius: hltv1.no.gameguard.no:27060

Początek spotkania o 21. Mapy: de_aztec, de_prodigy.

Offline Nerus

Counter Strike
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 10, 2007, 01:03:19 pm »
Jak Postawić serva dla Css (Source Dedicated Server), ściągnąłem hlds i zrobiłem update co mam dalej zrobić?

Offline Maximus from Rome

Counter Strike
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 20, 2007, 08:03:01 pm »
Cytat: "Nerus"
Jak Postawić serva dla Css (Source Dedicated Server), ściągnąłem hlds i zrobiłem update co mam dalej zrobić?


a zapłaciłeś za niego i wybrałeś na jakim slocie jest :badgrin:

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

C-S 1.6 STEAM
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:45:42 pm »
czizas serio zadna lama nie gra?
ćpać i ruchać