trawa

Autor Wątek: MUZYKA DO WFB...  (Przeczytany 3717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Norvid

MUZYKA DO WFB...
« dnia: Luty 25, 2005, 03:29:23 pm »
Tak... I znowu nie wiem czy czegos takiego juz nie bylo, ale i tak zapytam... :)  Jakiej muzyki słuchacie 9o ile wogóle) podczas grania w Warha czy inne bitewniaki fantasy??? Chodzi mi łównie o nastrojowa muzykę pod bitwy, w stylu ścieżek dzwiękowych z jakichś filmów albo czegoś w tym stylu. Powiem więcej  :D chodzi mi o muzykę w której występuja bębny (orkowe zboczenie  :lol: ). Tak więc bębny, szykbie tępi i bitewny rytm :D Zaproponujecie coś? Ja osobiście lubie sobie posłuchac z utworów w tym stylu ścieżek z; twierdzy, bravehearta, ostatniego mohikanina, pasji (tak sa bębny :D), czy samego warcrafta i world of warcraft  :)

Offline Viruk

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2005, 07:56:49 pm »
Klimatyczne soundtracki pasują calkiem nieźle do WFB. Z kapel mogę polecić nowozelandzką grupę "Summoning", grają bardzo klimatyczną myzyke (sporo bębnów ;) ) , inspirowaną twórczością Tolkiena. A to link do dyskografii http://www.summoning.info/FrameSet.aspx?Language=E
Najlepszy ich album to moim zdaniem Dol Guldur
Mitril nadchodzi

Anonymous

  • Gość
MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2005, 09:48:52 pm »
Cytat: "Viruk"
Z kapel mogę polecić nowozelandzką grupę "Summoning"



 :shock:  :shock:  :shock:

Offline Viruk

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2005, 10:00:52 pm »
Aj, sorki za pomyłkę, Summoning oczywiście pochodzi z Austrii, nie wiem skąd mi się ta Nowa Zelandia wzięła :oops:
Może się za dużo WP naoglądałem i teraz mi się wszystko z tym krajem kojarzy :roll:
Co nie zmienia w każdym razie faktu, że kapela jest bardzo ciekawa i grają fajną muzę ;)
Mitril nadchodzi

Offline CZys

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2005, 01:04:31 pm »
Ja bym polecił zespół Rhapsody http://www.mightyrhapsody.com/
i muzykę na sesje RPG (poszukaj na forum RPG).
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Last Viking

  • Gość
MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2005, 01:17:11 pm »
Spójrz na mojego "avatarka" - i wszystko jasne: MANOWAR :D
A oprócz tego jeszcze: Blind Guardian, Gammoray, Wagner.

Offline Viruk

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2005, 09:09:04 pm »
Cytat: "Last Viking"
Spójrz na mojego "avatarka" - i wszystko jasne: MANOWAR :D
A oprócz tego jeszcze: Blind Guardian, Gammoray, Wagner.

Chyba chodziło Ci o Gamma Ray ;)  Ale zgadzam się, to fajne kapele, zwłaszcza Blind Guardian i płytka "Nightfall in Middle-Earth", w szczególności 1 kawałek - idealny jako podkład do bitwy :badgrin:
Pozdrawiam
Mitril nadchodzi

Offline Zibi

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2005, 09:26:41 pm »
Ze swojej strony moge polecic soundtracki do LOTRa, mnie sie podobaja. Szczegolnie motyw glowny (chyba glowny;]) z LOTR: TT.

Offline Norvid

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2005, 08:17:36 pm »
Hmmm... GammaRay, Manowar, Blind Guardian czy Rhapsody. To wszystko dobra muzyka i lubie ja bardzo, ale nie do bitew, mi trzeba raczej czegos w stylu ścieżki z filmiku wprowadzającego do warcafrta III. Bębny, mocne uderzenia, chór (w jakims nieznanym mi języku  :lol: ). Rozumiecie? A tego Summoninga sprawdzę :)

Offline Kormak

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2005, 09:56:07 pm »
Zamiast durnego powermetalu polecam płytę "Blutopfer" zespołu Apoptose. Muzyka oparta na nagraniach trenowych z hiszpańskiej ceremonii o nazwie Kalanda, gdzie bębni się godzinami, aż ręce spływają krwią.

Offline Norvid

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2005, 06:33:28 am »
Jeśli ta płyta summoninga jest naprawde najleprza to nie chcę słuchac tych mniej dobrych  :?
Nie o takie bębny mi chodziło... Miałem na myśli bitewne brzmienia a nie darciemordy i jakas tam perkusja w tle  :p To mam na codzień :badgrin:
A tego Apoptose nie moge nigdzie znaleźć :/ Mógłbyś mi to drogi Kormaku wyslać mailem jakoś??? PLZ :D

Offline Kormak

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2005, 08:19:57 am »
http://darkzone.opole.pl/ab.html - tu masz obie płyty Apoptose.

Offline Norvid

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 10, 2005, 12:09:11 pm »
No tak mam w spisie,ale co mam z tym zrobić??? Ja chce sobie ich posłuchać  :lol:

Offline Kormak

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 10, 2005, 12:27:41 pm »
Jak to co - zamówić płytę przez mailorder Darkzone, do którego ci adres podałem.

Offline High Elf

MUZYKA DO WFB...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 10, 2005, 02:14:49 pm »
Jak gram Dark Elfami zawsze puszczam najbardziej klimatyczne kawałki Korna... :D przeciwnik zawsze czuje się nieswojo, widząc deszcz bełtów i słysząc te hardkorowe brzmienia.
A tak w ogóle to polecam muzykę z gladiatora - to najlepszy filmowy soundtrack jaki słyszałem. Poza tym słucham przy bitwach Linkin Parku ale to już niezbyt pasuje
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


 

anything