trawa

Autor Wątek: Thorgal i Kajko w HC  (Przeczytany 14520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

Thorgal i Kajko w HC
« dnia: Styczeń 22, 2003, 11:26:20 am »
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Egmont wydaje Kleksa w twardych okładkach, olewając przy tym takie tytuły jak Thorgal, Kajko i Kokosz, Szninkiel. 7róg jakoś może sprzedawać tak wydaną 13 po 17 zł, więc nawet uwzględniając koszt (być może) droższej licencji, Egmont chyba mógłby puścić te komiksy w HC za ok. 20 zł? Ja na pewno skompletowałbym sobie takiego Thorgala i resztę. Co o tym sądzicie? Kupowalibyście takie wydania?
 for Pookie

Offline Rzezbiarz.wg

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2003, 11:34:42 am »
Pewnie, ze tak!

W miekkich nie kuopuje ani Thorgala ani nie bede kupowal Kajka i Kokosza!
Niech sie gonia egmontowcy.

Offline grze.hu

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2003, 11:46:43 am »
ja kupuje Thorgala w miekkiej i nie bede kupowal w HC
a KiK czy tak, czy tak tez nie bede kupowal-skonczyly sie dobre czasy, a wiec reedycjom musze powoli mowic STOP
ralala

Offline An-Nah

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2003, 12:10:02 pm »
Moim zdaniem taką klasykę jak KiK nalezy wydać w HC. Oczywiście bym nie kupiła - nie kupuję reedycji.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Cujo

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2003, 12:39:59 pm »
Cytat: "An-Nah"
Moim zdaniem taką klasykę jak KiK nalezy wydać w HC. Oczywiście bym nie kupiła - nie kupuję reedycji.

:mrgreen:

Co do mnie - kupilbym jak w dym. Znaczy Thorgali moze nie, ale KiK albo Szninkla - jak najbardziej. Btw. ze Szninklem i jego dzieleniem Egmont zrobil wielkiego babola. Ze o kolorystyce nie wspomne.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Błendny Komboj

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2003, 12:55:23 pm »
Może to dlatego, że KiK oraz Thorgal mają tylko po 48 stron, a albumy cyklu "Klasyka Polskiego Komiksu" przeważnie trochę więcej... Poza tym Kleks ma mały format i fajnie wygląda w HC (z tym złotym napisem "Złoto Alaski"). Jakoś nie przeszkadzają mi Thorgale i Kajki w miękkiej oprawie, za to jestem za tym, aby komiksy o grubszej objętości wydawali w HC ("Sin City", "DKR", "Watchmen"...).
Lord of the Rings" is a piece of crap.

SAD

  • Gość
Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2003, 06:12:42 pm »
Cytuj
. Btw. ze Szninklem i jego dzieleniem Egmont zrobil wielkiego babola. Ze o kolorystyce nie wspomne.

Kolorystyka to chyba nie Egmont, tylko Graza. :)

Offline An-Nah

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2003, 06:35:38 pm »
Kolory zabiły Szninkla.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Macias

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2003, 09:14:30 pm »
eeee, wisi mi twarda okladka.popatrzcie na amber- wszystko w twardych okladkach, a w srodku- chlam....
BTW:widzieliscie nowe ceny amberu!? zakladamy sie:ile jeszcze pociagnie ich seria komiksowa?

Offline kbw

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2003, 09:33:32 pm »
Cytat: "An-Nah"
Kolory zabiły Szninkla.


no wlasnie! :evil:

a HC nie lubie- niewygodne :wink:

Anonymous

  • Gość
Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2003, 10:50:41 pm »
Cytat: "kbw"

a HC nie lubie- niewygodne :wink:


kilim heretyka.

kajka w hc bym kupil w trymiga, a tak nimyga  :oops:

Offline jax

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2003, 07:36:18 am »
Cytat: "kbw"
Cytat: "An-Nah"
Kolory zabiły Szninkla.


no wlasnie! :evil:


No dobrze, to będę pierwszą osobą, która powie że pokolorowany Szninkiel jest jak najbardziej OK (a nie spotkałem się jeszcze z podobna opinią w sieci lub realu  :wink: )
Ja wiem że zamierzeniem twórców był czarno-biały, że klimat, że to, że tamto że siamto... - ale eee....  - po prostu pokolorowany bardzo mi się podoba i już.
Aha, i bynajmniej nie zamierzam się pozbywać swojego czarno-białego (ale traktuję go już bardziej w kategoriach kolekcjonerskich).

Żeby nie było całkiem off-topic: jestem za twardymi oprawami jak najbardziej - chetnie wymieniłbym miękkie okładki na twarde.
Ale w przypadku Thorgala i KiK na razie nie ma na to co liczyć - Egmont za dużo ostatnio wydał Thorgali i ostro też rozkręca miękkookładkowego KiKa.  Zresztą w przypadku Thorgali nawet bym nie chciał akurat TERAZ twardych opraw - zajmowałyby cenne sloty w planach wydawnicznych.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline mykupyku

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2003, 02:43:26 pm »
Thorgala HC kupiłbym ale tylko jako zbiór najlepszych historii - powiedzmy 5 - 6 albumów w jednym wydaniu zbiorczym HC, to by było coś
opyright by mykupyku

Offline fjtk

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2003, 04:18:59 pm »
W hc nie powinno się wydawać byle czego, Thorgale odcinkowe w hc to by byl przerost formy nad treścią. Kupiłbym Szninkla czarno -białego w twardym, (szninkiel kolor=porażka- zbyt oczojebne te kolory) Thorgale wziołbym wtedy gdyby łączyli np po kilka tak jak mówi mykupyku

pzdrw
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline freshmaker

Thorgal i Kajko w HC
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 23, 2003, 06:13:43 pm »
do twardej oprawy skutecznie zniechecil mnie amber. w hc powinny wychodzic tylko jakies perelki, bo jest to  dosyc drogie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons