Autor Wątek: Non-codex chapters  (Przeczytany 2236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asmodean

Non-codex chapters
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 11, 2005, 07:48:02 am »
Moderator's All Seeing Eye watches... :8 no i dobrze. Wracając do tematu to myślałem że Codex:Armageddon ciągle obowiązuje ?? Czy tylko BT go używają :?
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline InvaA

Non-codex chapters
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2005, 11:08:03 am »
Salamandry są w kodeksie SM jako zakon z traitami, więc ich Armageddon nie obowiązuje. Tylko SW/DA/BA/BT mają swoje własne "książeczki".
e Are Ultramarines. Resist Cause Death. Please Resist...

Offline Bere

Non-codex chapters
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 11, 2005, 01:24:09 pm »
Mnie sie wlasnie zaczeli Imperial Fisci podobac... :D

Prosze o linki do jakiegos fluffu (fajnie jakby byl po Polsku :) ), zdjec figsow, taktyki, artow i najwazniejsze: painting guidow

Z gory dzieki :D

Offline InvaA

Non-codex chapters
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 11, 2005, 02:39:48 pm »
e Are Ultramarines. Resist Cause Death. Please Resist...

Offline Jaskier

Non-codex chapters
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 11, 2005, 03:57:01 pm »
a czy moglibyście napisać jakie zakony są w jakich dodatkach żebym wiedział zaczym się rozglądać ?

Offline InvaA

Non-codex chapters
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 11, 2005, 04:11:52 pm »
Blood Angels, Dark Angels i Space Wolves mają swoje własne kodeksy, Black Templars są w Codex: Armageddon, Space Wolves 13th Company w Eye Of Terror. Reszta w Codex: SM.
e Are Ultramarines. Resist Cause Death. Please Resist...

Offline Bere

Non-codex chapters
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 11, 2005, 07:02:54 pm »
Cytat: "InvaA"
Proszę bardzo.


Dzieki InvaA, tekst bardzo fajny, ale chyba jednak beda to Tau...

Offline Asmodean

Non-codex chapters
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 11, 2005, 09:28:39 pm »
Cytuj
ale chyba jednak beda to Tau...


Ja zaczynałem SM (BT konkretnie) teraz gram nimi i Tau też, muszę powiedzieć że to zupełnie rózne style gry i ciężko się przestawić jak się długo pogra jednym :) I to, i to fajne na swój sposób, więc ciężko coś doradzić. Może to, że Tau są dość trudni do prowadzenia dla początkującego gracza ale nie zrażaj się jeśli ci się bardziej podobają :D
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50