Autor Wątek: Elfy kilka zapytań  (Przeczytany 3400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 03, 2005, 01:42:18 pm »
Cytat: "Anearion"
Avatar nie jest za dobry, ze względu na żałosną liczbę ataków. Starcannon jest dobry, ale spójż na to z innej strony: WL za 120 pts ma 1 starcannona z 3 strzałami, Predator Annihilator za 155 (o ile dobrze pamiętam) ma 3 laski... A shinig spearsów mogli by dla mnie wywalić na amen - jednostka bez klimatu. Jedyne czego mi brakuje to podpakowanych Exarchów.... ech gdzież są niegdysiejsze  śniegi....druga edycjo wróć  :D!


fajnie by bylo jakby Autarchow zrobili..np indenpendent z eldar missile launcherem fast shotem i tank hunterem  :evil: hehe ;)

Offline Anearion

Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 03, 2005, 05:19:24 pm »
Wiesz thurion, to by kosztowało jakieś 200 pts i pewnie miał t3 seve 3+ bez inva... Wolę Avatara z S8 A6  :D . Moze nie strzela, ale przynajmniej miałby staty godne boga...
Exitus Acta Probat" - Officio Assassinorum

Offline Michaelius

Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 03, 2005, 07:13:04 pm »
Eee tam to by mietka kupa byla :) Ja bym wolal cos w stylu autarch swooping hawkow z sustained assault i burning fistem/crushing blowem:  12+d6+6 cali szarzy,  5 atakow  z S4 lub S3 i zasadami LC i dodatkowy atak za kazde trafienie  :badgrin: A no i moglby miec  stealtha  ;)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline thurion

Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 03, 2005, 08:59:09 pm »
Cytat: "Michaelius"
Eee tam to by mietka kupa byla :) Ja bym wolal cos w stylu autarch swooping hawkow z sustained assault i burning fistem/crushing blowem:  12+d6+6 cali szarzy,  5 atakow  z S4 lub S3 i zasadami LC i dodatkowy atak za kazde trafienie  :badgrin: A no i moglby miec  stealtha  ;)


zapomniales dodac o inv. na 3+ jak Asurmen...  :badgrin:

Eman

  • Gość
Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 04, 2005, 07:44:23 am »
Heyka !!!
Cytuj
zapomniales dodac o inv. na 3+ jak Asurmen...

I mozliwosci zakonczenia bitwy wygrana przed pierwsza tura na 4+ ... z przerzutem of course za Fortune  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
Cze !!!

Offline Vodecki

Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 04, 2005, 08:53:23 am »
Cytuj
I mozliwosci zakonczenia bitwy wygrana przed pierwsza tura na 4+ ... z przerzutem of course za Fortune    

Ależ mylisz się Emanku  ;)   na 2+ z przerzutem, w końcu My Eldarzy lubimy mieć pewność  :lol:  :lol:  :lol:



Offline Anearion

Elfy kilka zapytań
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 04, 2005, 10:39:36 am »
Właśnie przyszła mi do głowy wizja nowej armii Eldarów - Farseer siedzi sobie na leżaczku, popija drina, wachlują go dwie bansheetki, a przed nim aż po horyzont hordy wraithgardów i wraithlordów    :badgrin: . Swoją drogą widziałem armie Iyandenu w których nie było ani jednego eldara, to dopiero fluf  ;)
Exitus Acta Probat" - Officio Assassinorum

 

anything