trawa

Autor Wątek: Spawn  (Przeczytany 65941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szatanista

Spawn
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 16, 2005, 07:19:32 am »
to ja wam zadam takie zasadnicze pytanie:
warto płacić 40 zł za pierwszy numer spawna, po angielsku?
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

Offline Gashu

Spawn
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 16, 2005, 07:25:39 am »
Ja bym nie dał tyle. Zwłaszcza, że od czasu do czasu, na Allegro pojawiają się  całe trade'y (m.in. zawierające wspomniany numer) w niewiele wyższych cenach.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Matuch

Spawn
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 18, 2005, 11:37:44 pm »
Ja Spawna uwielbiam i jest moim ulubionym komiksem. Co prawda, denerwuje mnie kila rzeczy ( np . niemalże powatarzające się za każdym razem "przypominanie" o co w tym wsyztskim chodzi, kim jest Spawn itp. Ale trzeba tu przyznać, że mimo to jest to zrobione w bardzo zgrabny sposób. Czy też długaśne wypowiedzi przy wieczornych informacjach). Co to fabuły według mnie jest genialna chodź przebieg akcji ma swoje wady. Na początku jest świetnie-> potem zaczyna się robić nieco nudnawo- z każdym nowym przeciwnikiem Spawn dostaje łupnia, niechcąc używać mocy a potem pokonuje go ostatecznie jej używjąc lub znajdując bardziej racjonalne podejście do sprawy (gnaty...). Lecz później jest ciekawiej (Spawn poznaje umiejętności swojego kostiumu i uczy się, że w tym duecie nie tylko on musi być żywicielem..). Prawdą jest, że panowie nieco ciągną sprawę- w stanach odcinki ciągnął się i ciągną przy okazji ciągnąc nowe wątki i wydając mini serie (nawet taki Cy-gor doczekał się swojego komiksu....). Kiedyś przestać trzeba..ale po co zabijać kurę znoszącą złote jajka?
arvel Heroes

Spidey

Offline Matuch

Spawn- polska seria- pytanie
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 18, 2005, 11:51:43 pm »
Czy w polsce seria Spawn jest jeszcze kontynuowana? Na stronie Mandagory zauwarzyłem, że ostatni numer jest z czerwca tego roku...wkońcu to 2 miesiące do tyłu. Wiecie, jestem z zadupia i niemam jak się dowiedzieć czy ukazują sie jeszcze jakieś nowe numery. Chcę wiedzieć czy skupić się jedynie na tej serii, bo jeśli nie jst kontunuowana, to spróbuję jakoś zakupić "Sam&Twitch" a szczególnie dostać w jakiś posób Angela i Youngblood.....Chodź wątpię czy je znajdę. Na allegro pustki a w najbliższym empiku...nawet nie warto wspominać.
arvel Heroes

Spidey

Offline turucorp

Spawn
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 18, 2005, 11:55:50 pm »
Matuch, masz temat o Spawnie (w ktorym zreszta sie przed chwila wypowiadales), po cholere tworzysz nowy temat? :evil:
Tematy połączone.
Dzieki Turu za czuwanie. - diefarbe

Offline Macias

Spawn
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 19, 2005, 01:48:51 am »
Swoja droga kiedy wreszcie seria "rusza" z kopyta? znajac zycie pewnie kolo numeru 100ego... :p

Offline Matuch

Spawn
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 19, 2005, 07:29:50 am »
Sory ;)  Koło setnego? heh, może być :D Byleby kiedyś wkońcu jeszcze ruszyli..
arvel Heroes

Spidey

Offline Macias

Spawn
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2005, 06:35:19 pm »
Cytat: "Matuch"
Sory ;)  Koło setnego? heh, może być :D Byleby kiedyś wkońcu jeszcze ruszyli..
i tak Spawna nie kupuje, wiec bez roznicy ale jestem ciekaw jak w trybie 2 miesiecznym mandra chce u3mac czytelnikow, skoro sama historia jest "krowka-ciagutka".a jak jeszcze do tego dolozy sie wesoly cykl wydawniczy...

Offline empro

Spawn
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 29, 2006, 01:44:39 pm »
pono Spawn się Mandrze bardzo dobrze sprzedaje, i jest to dla mnie super wiadomośc, bo komiks, mimo, że rzeczywiście przypomina juz tylko telenowelę, jest jednym z moich ulubionych i chetnie poświęcam te 5-10 minut na przeczytanie go, miejmy nadzieję, że może Mandragora przyśpieszy, i Skwarek ukazywał się będzie w trybie comiesięcznym, bo rzeczywiście teraz to się strasznie wlecze, a i tak mamy koszmarne opóźnienie w stosunku do cywilizowanego świata, dodatkowo, teraz chyba są jedne z najnudniejszych momentów tej serii (nie wiem napewno, może ktos potwierdzic bądź zaprzeczyc) i miło by było szybko przejśc do nieco ciekawszej cześci tegoż tasiemca :)

a może jakieś wydanie zbiorcze co jakis czas ?? (nie mam na mysli "Wydań Kolekcjonerskich" zbierających wcześniejsze zeszyty, tylko grubszego Spawna raz na jakiś czas :))

Offline Pająk McCay

Spawn
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2006, 04:42:42 pm »
No, przydałoby sie przyspieszyć nieco (albo pogrubić numery) I jeszcze wydać mini-serie, których w Polsce nie było, a mają duże znaczenie dla historii (a poza tym niektóre są nawet dobrymi komiksami, np "Angela" ze scenariuszem Gaimana) Na fali tej popularności mandra wyda w marcu jedną z nich: Spawn/Batman

A Spawn najambitniejszym komiksem nie jest, ale niezwykle sympatyczną, miodną pozycją. Bardzo miło się to czyta, a poza tym naprawdę sprawnie jest narysowane.
 think me, I want life,
I think me, I want a house and a wife,
I want to shimmy- shimmy- shimmy through the break of dawn, yeah!

Offline empro

Spawn
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 29, 2006, 05:27:37 pm »
Cytat: "Pająk McCay"
a poza tym naprawdę sprawnie jest narysowane.


własnie dla mnie McFarlane, Capullo i Medina są właśnie najmocniejszą stroną tego tytułu :)
szczerze mówiąc cały text jest tutaj tylko miłym dodatkiem :)

Offline reston

Spawn
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 29, 2006, 08:41:28 pm »
Cytat: "empro"
szczerze mówiąc cały text jest tutaj tylko miłym dodatkiem :)


Zgadzam się, ale kiedy trzeba przebrnąć przez tony tekstu przypominającego "o co tu chodzi" to nie jest t o przyjemne  :?

Yogi Bear

  • Gość
Spawn
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 29, 2006, 09:22:43 pm »
Cytat: "Pająk McCay"
Na fali tej popularności mandra wyda w marcu jedną z nich: Spawn/Batman


Myślałem, że ten album już był w Polsce kiedyś wydany. Bo nawet go gdzieś mam. Chociaż może wydanie amerykaskie wpadlo mi w ręce. Muszę później poszukać.

Offline mistrzu zagłady

Spawn
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 29, 2006, 09:44:10 pm »
lata świetlne temu fest napaliłem się na SPAWNA i na początku (za czasów TM-SEMIC) te opowieści były jeszcze wporządku, zdobyłem trochę oryginalnych numerów żeby obadać co dalej, mam oba SPAWN vs BATMAN (druga część jakaś taka.. no nie wiem, może ten rysunek.. hugo wi) w każdym bądź razie te późniejsze części (czyli np. te,  które teraz się ukazują) to jakieś spagetti-duperele.. ciągnie się to w nieskończoność niewiadomo po co.  i nudzi przerażajaco powtarzanie niczym w iksmenach kto i zacz. eh.

Offline reston

Spawn
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 29, 2006, 11:10:35 pm »
Bardziej cieszyłbym się ze Spawn:The Undead czy Blood & Shadows zamiast tego crossover z Nietoperzem.

 

anything