Autor Wątek: Spawn  (Przeczytany 65400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doktor Lux

Spawn
« dnia: Luty 09, 2005, 10:08:17 am »
Co powiecie o tym komiksie? Wg. mnie to chyba najlepszy tasiemcowy komiks, ale czasem powtarza wadę takich "telenowel" :
- np. w jednym zeszycie jest znakomita akcja, jakaś intryga itp., a w drugim Spawn sobie siedzi przy murze i gada sam do siebie przez kilkadziesiąt stron.

Ps. Szkoda, że w Polsce nie ma HellSpawna  :cry:  :x  :evil:

pozdrawiam
Dr.
ie przeszkadzać - śpię w pracy.

Offline seba

Spawn
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2005, 09:52:39 pm »
Dla mnie Spawn to kupa. Fajne było pierwsze 10-15 zeszytów. potem kupa.

Offline graves

Spawn
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2005, 09:54:58 pm »
Cytat: "seba"
Dla mnie Spawn to kupa. Fajne było pierwsze 10-15 zeszytów. potem kupa.

Teraz tylko pytanie - Czy lubisz kupę :?:  :roll:
Różne są zboczenia i nie wiem, czy traktować twoją wypowiedź jako pochwałę, czy wręcz przeciwnie :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline seba

Spawn
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2005, 10:00:38 pm »
słowo "kupa" użyłem jak najbardziej w pejoratywnym znaczeniu. mój błąd graves. nie przypuszczałem, że możesz mieć "takie" zboczenia. no chyba , że nie miałeś na myśli siebie...

Offline freshmaker

Spawn
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2005, 10:20:51 pm »
seria zapowiadała sie niezle, poza tym lubilem bardzo mcfarlanea jako rysownika. po 3 zeszycie przekonalem sie ze ten komiks to kupa.  autor mogl zostac przy rysukach a o stworzenie scenariusza poprosic jakiegos fachure.  w kazdym razie scenarisze millera i chyba moorea do spawna tez byly wyjatkowo denne, wiec wydaje mi sie ze ta seria jest skazana na porazke.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline doktor jerzy hehe

Spawn
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2005, 11:01:19 pm »
:lol:

fajne określenie. spawn to więc taki "Posraniec Piekieł"?
asz doktor jerzy

Offline Czopek Piotrek

Spawn
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2005, 11:34:31 pm »
cos z tą kupą musi być. Nawet była na okładce jednego z numerów. Jakaś ręka z niej wychodziła czy co... spooky  :shock:

Offline kingquest

Spawn
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2005, 10:24:43 am »
Na początku Spawn był spoko ale z czasem zrobił się nudny.

Offline Doktor Lux

Spawn
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2005, 04:30:19 pm »
Spawn jest czasem dziwny, psychodeliczny a nawet posrany  :lol:
ie przeszkadzać - śpię w pracy.

Offline LunaticPiston

Spawn
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2005, 10:02:03 pm »
Dobry Spawn nie jest zły ;)
A tak naprawde, to poczatki byly niezle, cala fabula, glowny bohater nie byl czlowiekiem napromieniowanym przez tajemnicza substancje z saturna itp ;)) Nie wiem co tam sie teraz dzieje, bo od dluzszego czasu nie mialem komiksu w rekach.
A szkoda ;)

Offline Czarnooki

Spawn
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2005, 10:06:58 pm »
Witam,
Muszę zgodzić się z przedmówcami. Początek był niezły, a teraz :( Niestety już nie ta sama przyjemność z czytania :( Kupuję siłą rozpędu, ale już chyba coraz mniejszą...
Pozdrawiam.

Offline Switch

Spawn
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2005, 08:29:16 am »
Spawn gdy został stworzony był na prawdę oryginalnym i awangardowym bohaterem, jednak chyba McFarlane (i inni twórcy tej serii) nie wykorzystał potencjału tej postaci...
img]http://www.switchu.republika.pl/banner.jpg[/img]
Internetowy Zin Komiksowy
:arrow: www.final.ir.pl

Offline Julek_

Spawn
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2005, 10:17:21 am »
jak nie wykorzytsał, bardzo wykorzytsał.
figurki, filmy, seriale animomwane, koszulki, cały mercznadisin` czy jakos tak. serie, miniserie, one-shoty, spin-offy (...), krosy, maxi-serie i jeszcze kilka takich okreslen których nie znam i nie rozumiem
tylko z Angelą miał chyba wtope.

Anonymous

  • Gość
Spawn
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 28, 2005, 07:15:24 pm »
a ja się przyznam, że z pulpy to chyba najbardziej lubię postrańca piekieł :oops:

Offline Blekit

Spawn
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2005, 06:31:59 pm »
Spawna czytałem gdzieś kiedyś, potem przestałem kupowac, bo na jakiś czas odwrócilem się od komiksów  :oops:
teraz nie zbieram, bo za dużo numerów starciłem, ale mam spory sentyment do tego komiksu i nie wiem co dzieje się w nim teraz, ale kiedyś był bardzo dobry

 

anything