trawa

Autor Wątek: Warcraft I- poszukuję  (Przeczytany 3824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bufaloxxx

Warcraft I- poszukuję
« dnia: Luty 07, 2005, 06:40:13 pm »
czy ktoś wie skąd wziąć warcraft 1 bo nigdzie nie moge znaleść a 3 prawie przeszłem i teraz bym se w 1 a pożniej w 2 zagrał.
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

Offline kartofel

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2005, 07:43:36 pm »

Czemu sie mnie nie zapytałeś!? Moge Ci załatwić od kuzyna. I nie pisze sie ,,przeszłem" ale ,,przeszedłem" :p
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline SquizzZ

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2005, 11:55:03 pm »
Cytat: "kartofel"

Czemu sie mnie nie zapytałeś!? Moge Ci załatwić od kuzyna. I nie pisze sie ,,przeszłem" ale ,,przeszedłem" :p

Tudzież "ukończyłem". :)
Ale na serio, ja bym Ci proponował odpuścić sobie jedynkę (oh, już widzę lecące w moim kierunku kamienie!), i skupić się na najlepszej IMO części cyklu, czyli dwójeczce. Wbrew pozorom grafika oraz miodność tak strasznie się nie zestarzały. Niestety, nie można tego powiedzieć o wygodzie interfejsu. :cry:
Ah, i te odgłosy... Kultowe "yes my lord!" chłopów, czy też charakterystyczny "i've got a flying machine!" w wykonaniu gnomów. :p

Btw. chyba właśnie w związku z tą grą (W2) po raz pierwszy usłyszałem slangowe określenie na wszelakiej maści peasantów w grach RTS, a mianowicie "piździoki". Cokolwiek by to nie znaczyło. :p
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline SickBastard

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2005, 12:32:02 pm »
słuchaj SquizzZa, bo człowiek dobrze prawi!
cześć opatrzona numerkiem #2 jest genialna i jedyną jej wadą jest chyba to że gra sie w rozdzialce 640x480 i tego zmienić nie można... może jest tak tylko w wersji, którą ja posiadam, co może troche męczyć i utrudnia rozgrywkę, ale w tej grze jest tyle "miodu", że ci to wszystko wynagrodzi!

BTW: zasze wolałem grać orkami i tam teksty 2głowych ogrów mnie zawsze niszczyły: "this way, no that way!" albo jak zganiały na siebie który puścił bąka ;)  :lol: zresztą Blizzard zawsze fajnie głosy podkładane miał (patrz oprocz Warcrafta: Diablo i Starcraft ;) )

Offline Deytonus

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2005, 12:44:13 pm »
Tak, tylko trzeba troche poklikać, zanim się wygadają, ale i tak się opłaca .
 A np. z Starcrafta - "Excuse me, sir, do you mind ?" Raynora lub "małpy" z Science Vessel  :D

Offline Aver

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2005, 02:48:21 pm »
Najfaniej jest gdy się dużo kilka na statek ludzi w Warcarfcie 2 - Kapitan błaga żeby przestać bo tego dłużej nie wytrzyma aż w końcu wyskakuje za burte :).

Poza tym ja przeszedłem wszystkie częsci warcarfta i byłem zadowolny ze wszystkich więc polecam zagranie we wszystkie polokeji.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Raven

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2005, 03:07:20 pm »
No ,panowie, Warcraft 2 to piekna gra, ale mam wrazenie ,zę jedyneczki nie doceniacie. Fakt,ze dziś się juz trudno w nią gra (i nie chodzi tu o grafikę, ale o tempo gry, i brak możliwości wzięcia więcej niż 4 postaci do drużyny) ale poza tym, to ciągle znakomita gierka. Jakaś taka wydaje mi się mroczniejsza   od dwójeczki, w której jednak wszystko było troszkę cukierkowe... Poza tym, fan warcrafta powinien zaliczyć wszystkie 3 cześći :)
A ja Warcrafta jednyneczke mam na dodatek oryginalnego :D
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline SquizzZ

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2005, 06:55:00 pm »
Cytat: "Aver"
Najfaniej jest gdy się dużo kilka na statek ludzi w Warcarfcie 2 - Kapitan błaga żeby przestać bo tego dłużej nie wytrzyma aż w końcu wyskakuje za burte :).

Wow. No tego nie znałem! :)

Cytat: "Raven"
No ,panowie, Warcraft 2 to piekna gra, ale mam wrazenie ,zę jedyneczki nie doceniacie.

Ano prawdę rzeczecie, i kajam się za to.
Miałem to "nieszczęście", że obie gry dorwałem w tym samym mniej więcej czasie. A że dwójkę w moim mniemaniu oceniłem wyżej, to i tej drugiej nie poświęciłem zbyt wiele czasu. Co dziwniejsze, zadecydowała właśnie oprawa graficzna, choć co jak co, w klasyce taplam się z lubością nie od dziś... (acz do dziś :p)

Pozdrawiam
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline SoCiu

Warcraft I- poszukuję
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2005, 07:08:52 pm »
WarCrafta 1 to chyba można już tylko ściągnąć.Za to WarCrafta 2 battle net edition widziałem ostatnio w megastore empik za 9 zł.
ww.s.p.glt.pl