trawa

Autor Wątek: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)  (Przeczytany 329721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline marcinoski

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 12, 2012, 08:15:05 am »
w związku z nadchodzącą wielkimi krokami premierą filmu "Jesteś Bogiem" ponownie zacząłem namiętnie słuchać PFK. zawsze przemawiały do mnie ich teksty i teraz nie jest inaczej. za każdym razem, kiedy słucham ich ponownie, udaje się wyłapać jakiś "nowy" fragment, który idealnie pasuje do "obecnej" chwili. mega!!


Link ciachnięty - reklama, regulamin 4f.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 09:17:43 am wysłana przez Ijon Tichy »

Offline Radan

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #452 dnia: Wrzesień 14, 2012, 01:37:15 am »
A ja, drogie dzieci, słucham teraz AMBIĘTU: (chyba, że to nie ambient, a ja po prostu źle użyłem tej nazwy, nie znam się)

http://soundcloud.com/slapwaiker

Tu przykład z jutuba:
Sleepwalker - Growing

Oczywiście to zupełnie coś innego, niż Wasi spoceni metalowcy i linkin parki, ale cóż. Może się nawrócicie na muzykę białych ludzi.

Offline Hamtaro666

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #453 dnia: Wrzesień 14, 2012, 09:25:45 am »
A mnie wzięło na BIOHAZARD.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #454 dnia: Wrzesień 15, 2012, 10:20:52 am »
Cytuj
A ja, drogie dzieci, słucham teraz AMBIĘTU
Za mało poj*bane jak dla mnie. Jesteś dwa odchylenia standardowe za blisko mainstreamu.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Radan

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 15, 2012, 01:30:49 pm »
To w ogóle nie jest p***bane.
To jest przyjemna, spokojna i nienatarczywa muzyka, a nie jakieś, za przeproszeniem, nap*****lanie w gary i darcie mordy w ramach pseudomłodzieńczego pseudobuntu.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 15, 2012, 02:17:33 pm »
Mój pseudobunt już dawno przestał być pseudomłodzieńczy, chłopcze.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline papiesz

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 15, 2012, 02:18:49 pm »
ostatnie deathspell omega. To jakaś parodia jest.Jestem troche zrobiony i póki co mam beke niezłą wszystko sie wali,leca kartofle tony kartofli...KARTOFLISKO!!!!O ja pi****le ale ogóry szatanas....Łoł.....Co to k**wa ma być????Przyznaję sie nie czaje,ale do pośmiania lepsze niż Aborym chyba...Tam Ludwik Waryński wali z cytadeli z rkmu do ludzi,tu kombajnista kartoflany jeździ hahaha jaaa.Koniec świata baba z szafy coś mędzi jak w starej Kobrze,ale poracha.Zakrzsztuszam sie smiechem i łzy mi naszły w rogówki,czy tam spojówki...Taka wizja..Jezioro Ostrówce koło Żnina,z lasu wychodzi stary nos i w środku zimnej nocy zaczyna najebywać we wszystko co popadnie.Gwałtu rety...Dość ...Krzyczy.Skrzypią stare okiennice ,z okna wychodzi suchotnica Janina i jeno kikutem wymac**jąc głos na dziada podnosi.Idź spać stary nałogu hultaju sk*****nu debilu...
nothing positive only negative

Offline Doc

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 15, 2012, 02:26:13 pm »
Pink Floyd - The wall

Ten album to trans, ciemność i ból, niczym wampir   zbliżający się do twego łoża, aby dokonać na tobie mordu. Ten album   jest jak opium, który uzależnia od siebie; jest jak jad żmij, który   zabija już po pierwszym kontakcie; jest jak stado koziorożców biegnących   po twoją duszę. Zespołowi udała się bardzo istotna rzecz, a mianowicie   stworzenie z całości brzmieniową falę, w której obok melancholii,   symfonicznej podniosłości występuje również pierwiastek chaosu,   podsyłający repertuarowi zdozowaną dawkę złowrogiej poświaty. Każdy   utwór oferuje coś od siebie, co oczywiście zapobiega wyrazistej   samoselektywności mogącej obrać płytę z połowy jej zawartości. Nie są   one osiągiem krwiożerczej, brutalnej sylwetki lecz z drugiej strony jak   wspomniałem cieplarnianego efektu nie ma się co obawiać. Materiał   polecam szczególnie na zimowe noce, na pewno ogarnie was niepokój   smutek. Tak więc oddajcie się black księżycowemu diabłowi.  Po prostu   kocham takie przeskoki, kiedy z nowo nabytego rodzynka człowiek   przesiada się w coś bezpłciowego.
 want a god who stays dead
not plays dead
I, even, I, can play dead

Offline hans

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #459 dnia: Wrzesień 16, 2012, 12:41:33 am »
Za mało poj*bane jak dla mnie. Jesteś dwa odchylenia standardowe za blisko mainstreamu.

Uwaga! Mamy tu hipstera!

Offline Nehan

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #460 dnia: Wrzesień 16, 2012, 11:44:44 pm »
ostatnie deathspell omega. To jakaś parodia jest.Jestem troche zrobiony i póki co mam beke niezłą wszystko sie wali,leca kartofle tony kartofli...KARTOFLISKO!!!!O ja pi****le ale ogóry szatanas....Łoł.....Co to k**wa ma być????Przyznaję sie nie czaje,ale do pośmiania lepsze niż Aborym chyba...Tam Ludwik Waryński wali z cytadeli z rkmu do ludzi,tu kombajnista kartoflany jeździ hahaha jaaa.Koniec świata baba z szafy coś mędzi jak w starej Kobrze,ale poracha.Zakrzsztuszam sie smiechem i łzy mi naszły w rogówki,czy tam spojówki...Taka wizja..Jezioro Ostrówce koło Żnina,z lasu wychodzi stary nos i w środku zimnej nocy zaczyna najebywać we wszystko co popadnie.Gwałtu rety...Dość ...Krzyczy.Skrzypią stare okiennice ,z okna wychodzi suchotnica Janina i jeno kikutem wymac**jąc głos na dziada podnosi.Idź spać stary nałogu hultaju sk*****nu debilu...

papiesz <33333333333333333333

Offline Radan

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #461 dnia: Wrzesień 23, 2012, 09:35:52 pm »
1788 - Jacek Kaczmarski

Moja nowa ulubiona piosenka Kaczmarskiego.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 06:13:17 pm wysłana przez Radan »

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #462 dnia: Wrzesień 24, 2012, 09:53:47 pm »


KVELERTAK! Krew, flaki i wikingowie. Ale bardzo ambitne muzycznie mimo wszystko.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Karol Ogorzałek

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #463 dnia: Październik 18, 2012, 11:02:16 am »
Ja jestem fankom Happysad od kiedy pamiętam. Każda piosenka o czymś innym opowiada, taki sympatyczny i prawdziwy rock kreowany trochę na 80,90 lata :wink: poelcam :wink:

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #464 dnia: Październik 19, 2012, 07:14:35 am »
Zdawało mi się, że zobaczyłem trolla.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

 

anything