Autor Wątek: EnemyTerritority- Pytanie Nooba  (Przeczytany 4435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VALNIR

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« dnia: Luty 01, 2005, 08:37:00 pm »
Mam problem. Mam Enemy Territory ( z najnowszym patchem). Chcem sobie wlaczyc dodatek ETPRO. No i t sie pojawia ein problemo. Dodatek jest w zipie, wypakowalem go do glownego katalogu...nic. dodalem do folderu main....nic. Moze ktos mi pomoc?

Offline Gashu

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2005, 09:05:50 pm »
Sorki, że nie w temacie - ale mam pytanie do moderatorów: Czy nie dało by się na forum utworzyć pojedynczego tematu, z którym istniałaby możliwość zadawania tego rodzaju pytań ("HELP" or smth) ? Uważam, że 1 taki temat w zupełności by wystarczył, tworzenie za każdym razem oddzielnego tematu wprowadza niepotrzebny bałagan na forum.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline SquizzZ

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2005, 10:01:45 pm »
Niestety w grę nie grałem, ale może spróbuj popatrzyć tu:
http://www.enemyterritory.pl/
lub tu:
http://bani.anime.net/etpro/download.html (w tabelce na dole jest jak zainstalować... może chodzi o to: Start up your server, appending +set fs_game etpro to the command line.?)

Cytat: "Gash"
Sorki, że nie w temacie - ale mam pytanie do moderatorów: Czy nie dało by się na forum utworzyć pojedynczego tematu, z którym istniałaby możliwość zadawania tego rodzaju pytań ("HELP" or smth) ?

No jak zwykle - są 2 szkoły. :)
Oczywiście, że się da. Jednak wtedy inne osoby które przeglądałyby forum w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie, zapewne by jej nie znalazły (nikt z nowych nie czyta całych wątków, raczej przeglądają po tytułach).
Z drugiej strony (to ta druga szkoła) - każdy i tak wpierw zadaje pytanie, zamiast kulturalnie przeszukać archiwum, więc to i tak jeden grzyb... :)

Od siebie mogę dodać, że podforum GGK przejdzie w niedalekim czasie pewną "reorganizację" :), więc jest szansa że ten problem "przy okazji" sam się rozwiąże.
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline VALNIR

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2005, 10:25:38 pm »
Nic nie pomoglo. Rozpakowalem plik do glownego folderu, wlaczylem gre, w consoli wpisalem set fs_game etpro. Napisal ze jest dobrze. Niestety jak restartuje gre to nie widac ze dziala dodatek etpro.

Offline Deytonus

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2005, 07:22:35 am »
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=6056&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=7862&postdays=0&postorder=asc&start=0
Tutaj zadawaj pytania o problemach z grami, ok ?
Ja też miałem taki problem . Możesz wchodzić na serwery z etpro .
Brakuje też chyba kilku znaczków temu wpisowi do lini komend .

Offline SquizzZ

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2005, 07:59:44 am »
Cytat: "VALNIR"
wlaczylem gre, w consoli wpisalem set fs_game etpro.

Nie znam się, ale może chodzi o to, że to trzeba włączyć grę (domyslam się ze RtCW) z takim parametrem, a nie wpisac w konsoli po uruchomieniu?
Patcha najnowszego masz oczywiście?
Hehe, dobra, nie odzywam się bo głupi jestem i na niczym sie nie znam.
Niech ktoś kto grał pomoże. :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline VALNIR

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2005, 10:50:32 am »

Offline Aver

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2005, 12:05:36 pm »
Et pro uruchamia się tylko na tych serwerach w których jest używane. Tj. możesz używać et pro tylko na serwerze który sam ma zainstalowane et pro a właściwie to nawet musisz używać :).

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Dabi

EnemyTerritority- Pytanie Nooba
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2005, 12:38:43 pm »
Witam

-> Et pro powinnieneś rozpakować do katalogu głównego gry (nie do main tylko do katalogu)

-> sprawdź którą wersję et pro ściagnąłeś , działa ona na serwerach tylko z et pro ktorych jest wiekszość (sprawdź to najlepiej za pomoca All seeying eye'a -> (najlepsza wyszukiwarka serwerów do różnych gier z fajnymi filtrami)  

-> w razie problemów ustaw sobie w konsoli podczas włazenia na serwer z et pro takie polecenie -> cl_allowdownload 1 co spowoduje ze zaczniesz zasysać z serwera pliki na nim dostepne (niepolecam na poslkich serwerach bo sa tam czesto śmieciowate mapy a i transfer jest zazwyczaj obciety lepsze są juz niemieckie )

-> jakby co to pytać mnie na pm tutaj albo jesczze lepiej odwiedzić forum www.enemyterritory.pl w dziale o kłopotach powinno to być

-> gratuluje wyboru gry sieciowej =)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

 

anything