Autor Wątek: ANIOŁ czy BUFFY?  (Przeczytany 8591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Last Viking

  • Gość
Re: Anioł
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 03, 2005, 11:52:53 am »
Cytat: "Greahtor"
- trochę przyjaźni, trochę miłości


I tak naprawdę reszta się nie liczy. A wszelkie pseudopsychologiczne tematy w sztuce to szmira i próba dowartościowania "człowieka jako istoty rozumnej".  ;)

Pozdrawiam Wszystkich

Offline Angelus

Opinie krytyczne
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 03, 2005, 12:43:49 pm »
Czytam tak sobie te krytyczne wypowiedzi i nasuwa mi sie 1 pytanie:Skoro uważacie ten serial za taki beznadziejny to czego poszukujecie w serialu o wampirze z duszą???Może jakieś pomysły na scenariusz?Chetnie posłucham.
Nie twierdziłam nigdy że jest to ,,arcydzieło".Tak naprawdę niewiele jest filmów, którym nadałabym takie miano, o serialach nie wspomnę.
Myślę jednak, ze niektóre opinie są krzywdzące i duzo przesadzone.Z propozycji telewizyjnych ten serial jest naprawdę ciekawy choć podobnie jak Archiwum X czy inne seriale miewa lepsze i gorsze odcinki.Byłoby zbyt pięknie gdyby wszystkie co do jednego były rewelacyjne.
Pozdrawiam wszystkich i ciesze sie, ze są osoby lubiące Anioła.
Do Last Vikinga:Kocham Cie za to, ze tak zawzięcie bronisz mego dobrego imienia! ;)
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Angelus

ANIOŁ czy BUFFY?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 03, 2005, 01:00:28 pm »
Do jimmy:
Po co oglądasz ,,Anioła" skoro nawyraźniej drażni Cię wszystko co ma związek z tym serialem?Z Twoich wypowiedzi wynika, ze widziałeś przynajmniej kilka odcinków, dlatego nie wiem po co sobie zycie utrudniasz i męczysz oczy przed telewizorem?Przecież nawet sam przyznałeś, ze nie wiesz o czym jest ten serial?!
Trochę to chyba bez sensu, nieprawdaż?No chyba , ze jestes typem masochisty... ;)
Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Jimmy

ANIOŁ czy BUFFY?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 03, 2005, 01:40:36 pm »
Cytat: "Angelus"
Po co oglądasz ,,Anioła" skoro nawyraźniej drażni Cię wszystko co ma związek z tym serialem?

Nie wszystko, po prostu sam serial uwazam za glupi, nudny i beznadziejny :D
Cytat: "Angelus"
Z Twoich wypowiedzi wynika, ze widziałeś przynajmniej kilka odcinków, dlatego nie wiem po co sobie zycie utrudniasz i męczysz oczy przed telewizorem?Przecież nawet sam przyznałeś, ze nie wiesz o czym jest ten serial?!

1. Nie ogladam.
2. Ogladalem kilka lat temu:
a) bylem mlodszy, moze wtedy w tym serialu cos widzialem, a moje zdanie teraz jest z perspektywy czasu i doswiadczenia
b) ogladali moj ojciec i brat, wiec przypadkiem mi tez sie zdarzalo
c) z zasady nie skreslam serialu po jednym odcinku, bo wiem ze moglem trafic przypadkowo na chale i probuje dalej
d) rzeczywiscie obejrzalem tylko kilka-kilkanascie odcinkow, pozniej jak rodzina ogladala ja wychodzilem i zajmowalem sie swoimi sprawami bo uwazalem ze to kompletna strata czasu :?
Cytat: "Angelus"
Trochę to chyba bez sensu, nieprawdaż?No chyba , ze jestes typem masochisty... ;)

Nigdy sie nad tym nie zastanawialem... :D

Offline Angelus

ANIOŁ czy BUFFY?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2005, 11:07:16 am »
Nigdy sie nad tym nie zastanawialem... :D[/quote]

Może powinieneś? ;)

Przykro mi słyszeć takie niepochlebne opinie ale oczywiście masz prawo je wyrazić skoro tak czujesz.

A jaki serial uważasz za nienudny i niebeznadziejny?
Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Jimmy

ANIOŁ czy BUFFY?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2005, 11:34:22 am »
Cytat: "Angelus"
Może powinieneś? ;)

Jakas aluzja? ;)
Cytat: "Angelus"
A jaki serial uważasz za nienudny i niebeznadziejny?

Patrz topic o serialach na forum Film

Offline darksphere

ANIOŁ czy BUFFY?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 04, 2005, 01:42:59 pm »
Uprzejmie uprasza się o rzeczową dyskusję z pominięciem wątków osobistych... 8)
mo(r)d

Offline Angelus

ANIOŁ czy BUFFY?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 04, 2005, 05:43:43 pm »
Cytat: "darksphere"
Uprzejmie uprasza się o rzeczową dyskusję z pominięciem wątków osobistych... 8)
mo(r)d


Tak jest Szefie! ;)
Nigdy nie pijam... wina"