trawa

Autor Wątek: Steam Full- Problemy  (Przeczytany 4171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline superomega

Steam Full- Problemy
« dnia: Styczeń 28, 2005, 11:00:51 am »
Gdzies czytalem ze ktos mial taki sam problem co ja(pliz nie odsylajcie mnie do Szukaj). Ściagnolem 720 MB wersje steama full czy jakoś tak wgrałem i  bo nie ma ani HL1, i reszty modów!!! nie wiem co mam zrobic teraz czyzby 12 godz. ściągania poszły na marne? :(

Offline Aver

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2005, 11:17:24 am »
Kup orginał.
Nie ściągaj nielegalnego softu.
Niech ci bóg przebaczy bo ja nie przebaczę :evil:.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Dr. Zoidberg

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2005, 12:48:43 pm »
Aver <-- Przypuszczam, ze kolega kupil oryginal i sciaga go ze Steama. Tak dziala, najwiekszy debilizm rynku gierkowego, czyli wymysl firmy Valve.


Cytuj
czy jakoś tak wgrałem i bo nie ma ani HL1, i reszty modów!!!!

Superomega <-- Mniej chaotycznie napisz o co chodzi, bo nic nie qmam =) Co i skad dokladnie sciagales
topy wody pod kilem, ahoj!!!

gość1

  • Gość
Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2005, 10:35:21 pm »
z tego co napisales sciagasz steama razem z jakas gra czyli cs hl or sth innego. proponuje zebys wszedl na strone valve sciagnal instalke steama /600 kb/ i pozainstalowaniu oraz zarejstrowaniu keya powinno samo sciagnac gry. i wtedy to musza dzialac [;

PS. full wersja steama w 720 mb? X_X powiem ze chyba nie full - tyle zajmuje silnik hl1... u mnie steam po instalce hl2, cs:cz, cs i hl1 zajal 7 gb... ale moze ja cos liczyc nie umiem =X

Offline Aver

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2005, 08:23:11 pm »
Cytat: "Dr. Zoidberg"
(...)Tak dziala, najwiekszy debilizm rynku gierkowego, czyli wymysl firmy Valve.(...)


Nie widzę powodu żeby czepiać się Valve - to wszystko wina zaj****** piratów i zaje****** pseudo graczy którzy grają w piraty. Gdyby nie było piractwa by nie było takich kłopotów - producenci by nie miusili uciekać się do takich rzeczy ,a i zapewne by było więcej gier bo firmy by nie plajtowały. Tak więc ludzie zamiast narzekać na producentów kupcie pare piw mniej ,a zamiast tego kupcie orginalną grę.

Ps. Dr. Zoidberg - nie posądzam ciebie o to że kupujesz piraty (Żeby nie było nieścisłości).

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Squall

  • Gość
Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2005, 08:30:34 pm »
Ależ właśnie w tym rzecz, takie problemy mają jedynie gracze, którzy kupili ORYGINAŁ, w przeciwieństwie do posiadaczy wersji 'legalnej inaczej', którzy takich problemów najzwyczajniej NIE MAJĄ.
Chciałem właśnie sobie grę kupić, ale włos mi się na głowie jeży, jak czytam o problemów graczy z tym 'wynalazkiem'.

Offline Formaldehyd

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2005, 09:39:29 pm »
Cytat: "Squall"
Ależ właśnie w tym rzecz, takie problemy mają jedynie gracze, którzy kupili ORYGINAŁ, w przeciwieństwie do posiadaczy wersji 'legalnej inaczej', którzy takich problemów najzwyczajniej NIE MAJĄ.
Chciałem właśnie sobie grę kupić, ale włos mi się na głowie jeży, jak czytam o problemów graczy z tym 'wynalazkiem'.


Nie tylko tobie. Przez takie wałki Valve moze osiągnąc efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline Dr. Zoidberg

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2005, 09:45:10 pm »
Aver <-- Spox, nie zalapalem zadnej aluzji =)

Co do Steama, imo nie jest to zagrywka fair, bo tuz po premierze H-L 2 zrobil sie maksymalny syf na serwerze i ciezko bylo w ogole zloma odpalic. Druga sprawa to rejestracja, czemu ludzie ktorzy nie posiadaja internetu nie maja prawa legalnie zagrac w gre ktora sobie zakupili???
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Aver

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2005, 10:03:09 pm »
Wiem że steam trochę nie wypalił (Delikatnie mówiąc) ale gdyby nie było piractwa to by nie było żadnego steama i wogóle zabezpieczenia by były znikome. W.g. mnie powinno się zrobić jakąś krucjate przeciwko stoiskom z piratami , torrentami i p2p.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

gość1

  • Gość
Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2005, 07:22:28 am »
a dla mnie steam jest pomyslem i rozwiazaniem dobrym. rzeczywiscie - w kilka dni po premierze hl2 zrobil sie taki mlyn ze nie dalo sie nic zrobic, ale biorac pod uwage tempo rozwoju calej platformy i jej mozliwosci to naprawde nie ma co narzekac na valve. steama posiadam od poczatku /tj. od jakiegos 2k3/ i jestem w miare zadowolony z jego pracy.
co do piratow to fakt - valve zostalo zmuszone do wprowadzenia steama ze wzgledu na piratow, ale to nie byl jedyny powod. nade wszystko chodzilo o podrasowanie silnika hl1.

Offline SoCiu

Steam Full- Problemy
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2005, 06:18:36 pm »
Heh valve nie przewidziało jednej rzeczy.Masa cd-keyów została wylosowana przez piratów.I co ja teraz moge zrobić z HL-Generacją?.A no grać na singlu albo, wyrzucić do kosza.Jedyna opcja to wysłanie krążka z dowodem zakupu(czyt.paragonem) którego oczywiście nie mam, gra kupiona ze 3 lata temu jak nie więcej, i zapłacenie kolejnych 10$ za zmianę cd-key'a która może także nie działać.Sry ale obecnie także używam pirackiego oprogramowania aby grać chociażby w couter-strike'a,bo valve w pewien sposob przyczyniło się do tego że nie mogę grać w gre, za którą zapłaciłem niemałe pieniądze.
ww.s.p.glt.pl