trawa

Autor Wątek: przegieta armia  (Przeczytany 28142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezo

przegieta armia
« dnia: Październik 20, 2002, 08:28:32 pm »
zastanawiam sie jaka armia do wfb jest wedlog was najbardziej przegieta
i dlaczego

wiele osob uwaza ze to wlasnie armia high elves (ja nia gram) jest przegieta co wy na to
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline skolo

przegieta armia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2002, 10:08:04 pm »
Mom zdaniem nie ma takiej armii. Autorzy raczej mocno sie zastanawiaja, kogo i jak wprowadzic, zeby wlasnie nie przegiac. Jedni maja to, a inni tamto. Kazda banda, przepraszam - armia :twisted:  cec**je sie jakimis unikalnymi zdolnosciami. Ci sa szybcy, a ci wolni, ale strasza, ci glupi, ale silni, ci niczego nie maja specjanego i nudni, ale latwo sie nimi gra. Ot taka mysl moja

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2002, 07:44:59 am »
Zgadzam sie z przedmowca.
Kazda armia ma swoje za i przeciw.
Kazda armia trzeba umiec grac by wygrac.
Dobry strateg wygra kazda armia. Dla poczatkujacych graczy owszem moze sie wydawac ze jedna armia jest lepsza id drugiej, ale w miare grania te granice sie zacieraja.
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Jankiel

  • Gość
przegieta armia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2002, 07:59:58 am »
HE? To jakieś nieporozumienie. Tchórzliwe fajtłapy z Ulthuanu, za rok wszyscy będą już niewolnikami Malekitha  :twisted: .

Nie trafiłem na żadną przegiętą armię (choć najwięcej problemów mam z wampirami). Są armie słabsze od innych, ale przegięte? Nie sądzę

Offline Jezo

przegieta armia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2002, 12:07:08 pm »
a co ze steam tankiem hmm...?
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2002, 01:01:37 pm »
Cytat: "Tyrion"
a co ze steam tankiem hmm...?

Napewno kazda armia predzej czy pozniej wymysli jakas  taktyke na to monstrum. Jak to sie mowi, nie ma rzeczy nie do pokonania
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Drakk

przegieta armia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2002, 02:00:45 pm »
Moim zdaniem nie ma przegietych armii - sa tylko troche mocniejsze, i te troszke slabsze. Mysle, ze przegiete to moga byc rozpiski (a tu przoduja wampiry i imperium, czasem chaos i orki).
yle

Offline Falki

Przegięte - to względne pojęcie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2002, 02:14:17 pm »
Dla mnie (VC) przegięty jest Steam Tank - jak ktoś potrafi nim grać, to nie mam jak tego "pudła" zdjąć. I nie mówcie mi o szarży wampira z Wightami, bo jak ktoś się na nią czołgiem wystawi, to znaczy, że nie potrafi grać, a o kiepskich graczach nie rozmawiamy.

Przeciwko większości armii przegięte są Wood Elfy - nie ma jak tego długouchego ścierwa wyłapać, no, chyba że trafią na coś silnie strzelającego i pusty stół - ale na pewno znajdzie się jakaś armia, która zje ich na śniadanie...

To jest tak, jak w tej zabawie - papier owija kamień itp. Każda armia ma swoją piętę achillesową.

Aha, dla większości ludzi, których znam przegięty jest Hellblaster. Wydawałoby się, że najlepszymi artylerzystami / inżynierami w świecie WH są krasnoludy, ale porównajecie Organki z tą machiną - nie ma o czym dyskutować. Jakby urządzić głosowanie, jaką figurkę / machinę / model należy wykluczyć z gry, to myślę że połowa głosów padłaby na Hellblaster, a druga na Czołg (wykluczjąc z tego głosowania graczy Imperium, oczywiście).

Offline rado

przegieta armia
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2002, 02:31:56 pm »
Czolg ? Szarza 400 "osobowym" oddzialem golych skinkow ? :)

Offline Jezo

przegieta armia
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2002, 02:39:46 pm »
to go zajmie ale raczej nie zniszczy

u lizardow sa te kroxy czy cos z 7 sily
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline rado

przegieta armia
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 21, 2002, 03:02:55 pm »
Wystarczy ze go zajmie- nie zaszkodzi lepszym oddzialom. Punkty wlozone w czolg pojda na zmarnowanie. Pomysl nieco lopatologiczny- ale moi znajomi zwykle nie wystawiaja tak dziwnych armii wiec zwykle  nie mam takich problemow

Offline Jezo

przegieta armia
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2002, 03:19:09 pm »
to rozumiem

imperialista bez stematanka
cos tu nie pasi ale pewnie fajnego masz tego kolege
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2002, 04:37:55 pm »
I suma sumarum dochodzimy do tego ze dla kazdego co innego jest przegieciem, cos innego stwarza problem.
Zadna armia nie jest przegieta... tylko trzeba umiec grac by wygrac, a do tego potrzeba prob i bledow
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Solitaire

przegieta armia
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 21, 2002, 05:17:32 pm »
Przegiętych armii nie ma, ale niektóre stwarzaja szersze możliwości "niesportowej" gry. HE przegiętymi nazwać nie można, a jednak niemiło się robi na widok Teclisa...
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Chaos

  • Gość
przegieta armia
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 21, 2002, 05:56:30 pm »
co do skinkow
400 skinkow kosztuje 2080 ptk. steam zaś 275-300
;]
:P
Imperium rulez

a tak wogole to nie ma przegietych armii... zalezy od gracza rozpiski i czesto tez kosci... mój lord Chaosu na smoku  nie zdał za panike od uciekających maruderów.... i dostał szarzę ghuli...i bye! 890 ptk. mniej ;]