Autor Wątek: Rewolucja w Mandragorze?  (Przeczytany 6056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2005, 10:15:07 pm »
Cytat: "Czopek Piotrek"
otóż to!  :D  zaraz poprawię ten kompromitujący zapis
no kto jak kto,ale zeby Czopek Piotrek takiego byka strzelil ;)
Adro-chlopaki maja racje, semic wcale nie byl taki tani.a ci jeszcze przypomne,ze nie bylo miecha,zeby w listach nie pojawilo sie pytanie "czemu znowu podniesliscie cene?" (choc to okres od ok. 94

Offline graves

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2005, 10:28:24 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "Czopek Piotrek"
otóż to!  :D  zaraz poprawię ten kompromitujący zapis
no kto jak kto,ale zeby Czopek Piotrek takiego byka strzelil ;)
Adro-chlopaki maja racje, semic wcale nie byl taki tani.a ci jeszcze przypomne,ze nie bylo miecha,zeby w listach nie pojawilo sie pytanie "czemu znowu podniesliscie cene?" (choc to okres od ok. 94

W 90 roku w czerwcu - wszyscy zachodzili w głowę, dlaczego te komiksy amerykańskie są tak cholernie drogie :roll: Jak kupiłem Spidera i Punishera to mnie to nieźle pokosztowało (później się przyzwyczaiłem), ale komiksy "polskie" były znacznie tańsze  :roll: .
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Hartigan

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2005, 11:55:04 pm »
Według mnie jest to dobra strona mańki, czyli fajna perspektywa na przyszłość. Jestem rzeczywiście ciekaw, czy Puni zacznie wychodzić co miesiąc. Mam taką nadzieję, bo miewam powoli dosyć czekania na nowe komiksy z Punisherkiem. Ile można czekać na kolejny cieńki zeszycik? Ponad dwa miesiące ? Przesada ! Co do Sam & Twitch - to już nie mogę się doczekać tego co krytyk zapowiedział, czyli grubszego zeszytu za mniejszą cenę.  :)  

Co do zmian w Mandragorze. Myslę, że jest to wpływ DK na sam rynek. I będę się upierał przy tej tezie.
szyscy wokół są wilkami, tylko że ja mam większe kły...
Cronos zaprasza na forum TF - www.transformers.foxnet.pl

Offline turucorp

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 23, 2005, 06:16:03 am »
Cytat: "Hartigan"

Według mnie jest to dobra strona mańki, czyli fajna perspektywa na przyszłość.


chodzi ci o przesuniecie takich tytulow jak "100 naboi" na rzecz "Spawna" czy "Punishera"?
no to perspektywa jaks jest, ale czy taka fajna dla kazdego, to juz inna bajka :roll:
Cytat: "Hartigan"

Co do Sam & Twitch - to już nie mogę się doczekać tego co krytyk zapowiedział, czyli grubszego zeszytu za mniejszą cenę.  :)

to nie Krytyk zapowiedzial tylko Wrobel :roll:  
a czy "S&T" bedzie kosztowal 10 czy wiecej to nawet sam wydawca jeszcze nie wie, wiadomo jedynie, ze takie 48-stronicowe komiksy beda znacznie rzadziej, wiec az takich powodow do radosci to nie ma :roll:
Cytat: "Hartigan"

Co do zmian w Mandragorze. Myslę, że jest to wpływ DK na sam rynek. I będę się upierał przy tej tezie.


posrednio?
oczywiscie, tylko czy to jest pozytywny wplyw, czy tylko tak sie coponiektorym tak wydaje? :roll:

N.N.

  • Gość
Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 23, 2005, 08:20:06 am »
Cytat: "Hartigan"
Według mnie jest to dobra strona mańki, czyli fajna perspektywa na przyszłość.

Spróbuję powiedzieć to, co już powiedziałem, ale prościej, bo chyba zostałem opacznie zrozumiany.

Obniżanie cen jest jak przecena w hipermarkecie: oznacza, że coś będzie taniej, ale oznacza też, że towar nie schodził, więc właściciel sklepu już go w przyszłości nie będzie sprowadzał lub będzie sprowadzał rzadziej...

żaden wydawca nie obniża cen tego, co mu się dobrze sprzedaje (najlepszym przykładem podniesienie ceny "Thorgala"). Wniosek nasuwa się sam...

Cytuj
Jestem rzeczywiście ciekaw, czy Puni zacznie wychodzić co miesiąc. Mam taką nadzieję, bo miewam powoli dosyć czekania na nowe komiksy z Punisherkiem.


Śmiem przypuszczać, że nowe, tańsze komiksy z Punisherem nie będą ukazywać się zbyt długo: Mandragora zakończy rozpoczęte miniserie i porzuci ten nierentowny tytuł...
A jeśli wyniki sprzedaży po obniżce cen nie wzrosną znacząco, może się zdarzyć, że Mandragora porzuci całość tego nierentownego przedsięwzięcia, jakim jest wydawanie komiksów...

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 23, 2005, 04:51:49 pm »
Strasznie to wszystko czarno przedstawiacie, panowie.
Jesli obnizka cen w Mandrze to kolejny objaw zapaści rynku, wyglada, że za rok, dwa nie będzie juz w Polsce wydawnictwa regularnie puszczającego komiksy.

Znowu tylko ziny i underground...?

Cholera, aż chyba nowy wątek zacznę...
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline Macias

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 23, 2005, 06:31:18 pm »
NN-skoro Puni slabo schodzi,to czemu mandra planuje pociagnac vol.4 a w planacg ma tez Punishera z MAXa?

N.N.

  • Gość
Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2005, 08:20:16 pm »
Cytat: "Macias"
NN-skoro Puni slabo schodzi,to czemu mandra planuje pociagnac vol.4 a w planacg ma tez Punishera z MAXa?


Może kupił to wszystko hurtem i teraz ratuje się obniżając cenę zeszytu (pięć złotych za 24 strony to i tak dwa razy więcej niż DK)...

A może po prostu lubi "Punishera" i ma taki kaprys...


A może ja się mylę, natomiast "Mandragora" jest w świetnej kondycji finansowej i sprzedaje wszystko na pniu, a te wszystkie opóźnienia i zapowiedzi, których realizacji nie można się doczekać, są tylko dla zmyłki...

Offline Macias

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2005, 09:27:31 pm »
hurtem?raczej watpie, skoro takie RS kupili na raty, to nie sadze zeby ryzykowali z kupnem vol.4 puniego (a to jest prawie 30 zeszytow).

Offline lone_wolf_in_run

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2005, 10:05:50 pm »
Cytat: "Macias"
hurtem?raczej watpie, skoro takie RS kupili na raty, to nie sadze zeby ryzykowali z kupnem vol.4 puniego (a to jest prawie 30 zeszytow).

Konretnie 37... :)
A według obecnego planu wydawniczego Mandry Puniego z Maxa (zakładajac że wydadzą cały v4) zobaczylibyśmy w, bagatela,  2012 roku :roll: ?
Niezła perspektywa...

Offline Macias

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 23, 2005, 10:23:26 pm »
Cytat: "lone_wolf_in_run"
Cytat: "Macias"
hurtem?raczej watpie, skoro takie RS kupili na raty, to nie sadze zeby ryzykowali z kupnem vol.4 puniego (a to jest prawie 30 zeszytow).

Konretnie 37... :)
bylem pewien ze mniej :p
swoja droga Wrobel kiedys informowal,ze jesli puni bedzie sie sprzedawal ok,to bedzie co miech.a skoro jednak wcaiz jest tryb 2miesieczny,to znaczy ze sprzedaz nie jest oszalamiajaca

N.N.

  • Gość
Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2005, 11:28:37 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "lone_wolf_in_run"
Cytat: "Macias"
hurtem?raczej watpie, skoro takie RS kupili na raty, to nie sadze zeby ryzykowali z kupnem vol.4 puniego (a to jest prawie 30 zeszytow).

Konretnie 37... :)
bylem pewien ze mniej :p
swoja droga Wrobel kiedys informowal,ze jesli puni bedzie sie sprzedawal ok,to bedzie co miech.a skoro jednak wcaiz jest tryb 2miesieczny,to znaczy ze sprzedaz nie jest oszalamiajaca


Widzę, że potrafisz sam sobie odpowiedzieć na własne pytania.

Offline Macias

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2005, 10:02:55 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "Macias"
Cytat: "lone_wolf_in_run"
Cytat: "Macias"
hurtem?raczej watpie, skoro takie RS kupili na raty, to nie sadze zeby ryzykowali z kupnem vol.4 puniego (a to jest prawie 30 zeszytow).

Konretnie 37... :)
bylem pewien ze mniej :p
swoja droga Wrobel kiedys informowal,ze jesli puni bedzie sie sprzedawal ok,to bedzie co miech.a skoro jednak wcaiz jest tryb 2miesieczny,to znaczy ze sprzedaz nie jest oszalamiajaca


Widzę, że potrafisz sam sobie odpowiedzieć na własne pytania.
moze poza tym wczesniej zapodanym

Anonymous

  • Gość
Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 24, 2005, 10:05:51 pm »
jaśniejsze info jest na alei, że jakość będzie jak w shreku

Offline burberry

Rewolucja w Mandragorze?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 25, 2005, 07:49:15 am »
Przyznam szczerze, że już trochę mniej się cieszę.  :? No, ale to przecież było oczywiste.
Bóg Cię kocha

 

anything