Autor Wątek: Mad Max 4  (Przeczytany 11862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

Mad Max 4
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 29, 2003, 08:55:04 am »
Surmik napisał:
>Max ginie w czesci czwartej po czym w piatej go klonuja mieszajac jego geny z Obcymi...

 Łysy Gibson nie wyglądałby nawet źle, nie sądzicie?

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline drachenfeles

Mad Max 4
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 08, 2003, 12:03:56 am »
nie, z włosami dużo bardziej mu do twarzy.

Offline Mysza

Mad Max 4
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2003, 07:11:37 pm »
...a w szóstej okazuje się, że cała atomowa zagłada i postnuklearny świat to tylko interaktywna gra, w której bierze udział podłaczony na stałe do konsoli Max, nie wiedzący jednak (część siódma), że tak naprawdę jest częścią wielkiego, podróżującego w przestrzeni kosmicznej rezerwatu prowadzonego przez obcą rasę, który w rzeczywistości okazuje się ( część ósma) tylko wirtulaną projekcją wyświetlaną w jego mózgu pzrez maszyny uprawiajace jego ciało dla zdobycia energii...

...ale jestem ZA... najwyżej przeżyję zawód... świat się od tego nie zawali... :):):)
yszy i ludzie... przetrwa silniejszy...

Offline Kafar

Mad Max 4
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 08, 2003, 08:08:58 pm »
No to po tym jak by sie okaząło to co napisałeś to po trzeciej cześci matrixa mogli by już wejść dalszymi pomysłami w 7-9 cześć mad maxa :D ech my tu gadu gadu a tma mad max 4 powstaje :P w sumie jeszcze nie :P
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline rockatansky

Mad Max 4
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2003, 12:52:02 am »
...wydaje mi się, że czwarta część mad maxa nie będzie typowym sequelem...od ostatniej części minęło już sporo czasu... prawdę mówiąc nie pamiętam filmu, którego którąś tam część kręcono po tylu latach (ostatnio, rzecz jasna) - nie wiem czy to dobrze, czy źle...wiem natomiast,że trzy poprzednie części były kręcone w inny sposób niż będzie kręcona ta (jestem tego prawie na 100% pewien), bo dzisiaj kino wygląda inaczej... mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja jak z Obcym (zarówno w jednej, jak i drugiej serii druga częśc jest najlepsza (moim zdaniem  :D )), który, ahh szkoda gadać... mam nadzieję, że nowy max będzie jeszcze bardziej ponury...i poważny...nie chcę tu widzieć typowego amerykańskiego humoru.. i  :roll: już
s I turn to sand you took me by the hand
and  declared that love prevails over all...

Offline Dinki

Mad Max 4
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 26, 2005, 01:04:11 am »
Czy to prawda, że zdjęcia do MAd Maxa 4 nie mogą się rozpocząć bo w Namibii rozpętała się wojna domowa a George Miller tylko tam chce kręcić sceny ze swymi "bolidami przyszłośći"?

Offline Aver

Mad Max 4
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 26, 2005, 12:15:07 pm »
Prawda.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Viruk

Mad Max 4
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 05, 2005, 12:18:31 am »
Fajnie by było zobaczyć MM4. Bardzo lubię całą serię i pomimo, że nie były to może filmy wybitne, oglądało się je bardzo przyjemnie. IMO nie ma w nich syndromu "sequela", wręcz przeciwnie, każda kolejna podobała mi się bardziej od poprzedniej. Pozdrawiam
Mitril nadchodzi

Offline wastelander

Mad Max 4
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 05, 2005, 11:47:22 am »
Jasne że chce obejrzeć.

Wszyscy bedą psioczyć ,że to be tamto be (tak jakby oni mieli to zrobić lepiej ;))  ale to mi jak zwykle zwisa i powiewa  :D
ozdrawiam
            Wastelander

"There should be a science of discontent.
People need hard times and oppression to develop psychic muscles."
  from "Collected Sayings of Muad'Dib" by the Princess Irulan

Offline Nicodemus

Mad Max 4
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 01, 2005, 10:12:36 am »
no tak ale jednam MM4 nie bedzie. Co juz wiadomo od jakiegos czasu
url=http://www.doomtrooper.xon.pl[/url]