Autor Wątek: Mad Max 4  (Przeczytany 11889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

Mad Max 4
« dnia: Styczeń 18, 2003, 11:30:43 am »
Prace nad filmem Mad Max 4 zostaly rozpoczete. Wszystkich ktorzy chca wyrazic swoje opinnie zapraszamy na forum :). Niedlugo wiecej informacji na temat filmu.
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Marchewa

Mad Max 4
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2003, 02:22:27 pm »
Pewnie że tak.
P.S
To mnie przecież nie zabije (w " THe Ring" też tak mówili:D)
ar, War never changes...

Anonymous

  • Gość
Mad Max 4
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2003, 02:28:59 pm »
umm, jaki sens takiej sondy, skoro i tak rozpoczeli prace?

Offline Wajrak

Mad Max 4
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2003, 04:53:24 pm »
Ale ja nie mam zamiaru ich powstrzymywac. Mam na celu znalezienie kilku fanow serii.....Mad Maxa....I pytam czy chcecie ujrzec kolejna czesc poniewaz moze byc najgorsza ze wszystkich...
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Wielki Druid Szyszka

Mad Max 4
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2003, 08:25:10 pm »
Macie problem. Każdy kto choć raz grał w Fallouta zechciałby obejrzeć Madmax'a(4 powinna być lepsza od pozosrałcyh  :twisted:  :twisted: )

PS Ktoś wie jaka będzie fabuła?
...] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo.

-Adolf Hitler na odprawie z wyższymi dowódcami

Offline Kafar

Mad Max 4
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2003, 11:42:50 pm »
(nasz film) SCHRON (robocza nazwa wiecie dlaczego?:) będzie lepszy.. :D
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Mad Max 4
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2003, 08:27:34 am »
Niesetety nic nie wiadomo o fabule MM4 ale na pewno wiadomo ze amatorski film gildi bedzie lepszy.
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Kafar

Mad Max 4
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2003, 08:40:21 am »
Znając życie to pewnie Maxiu znów trafi na jakąś wioske.. a może wkońcu dotrze to Raju :D do którego zmierzała wiocha w Mad Max: Wojownik Szos ?.. pikne kobitki.. :D tego mu trzeba bo troche wygląda.. no sami wiecie jak :)
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Mad Max 4
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2003, 02:32:39 pm »
A ja mam zle przeczucie ze na koniec serii zabija Maxa.... :(
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Kafar

Mad Max 4
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2003, 03:27:09 pm »
Ano mugl bym zginąć było by git :D znaczy się dla filmu.. coś nowego :)) ale wtedy by nie było 5,6,7,8 itp :)
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Mad Max 4
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2003, 09:39:59 am »
No pewnie go usmierca. Aby zagonczyc sage ale Mad Max (Mel Gibson) jest juz w podeslym wieku i nie bedzie gral raczej w nastepnych filmach. A co byscie powiedzieli o Mad Maxie bez Mela ? DO DUPY :!:
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Kafar

Mad Max 4
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2003, 11:25:30 am »
Mad Max 5 i zamast mela gibsona to by grała klijentka.. britney spears ehhehehe lol :) (to tak propo jak uslyszalem ze w szklanej pulapce curka bruca wilisa ma byc britnej spear :)
oszukuje filmu o tytule IT! (TO!) Reżyseria : Tommy Lee Wallace na postawie książki Stephena Kinga.

Offline Wajrak

Mad Max 4
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2003, 11:49:28 am »
Krutko zwiezle i na temat ja nie bede ogladal MM5

A co do 4

NA SCHORNIE SA JUZ NAJNOWASZE PRZECIEKI NA TEMAT MAD MAXA 4 A JUTRO BEDA PO POLSKU BO NIESTETY TYLKO WERSJA ENG
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline Manki

Mad Max 4
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2003, 11:45:32 pm »
Ja uwazam, ze co za duzo to niezdrowo - najczesciej juz druga (w ostatecznosci trzecia) czesc jest raczej kiepska. Ale w moim uznaniu akurat wszystkie trzy czesci Mad Maxa byly dobre, wiec moze "czworka" nie bedzie az taka zla - pozyjemy, zobaczymy. Ja tam wierze w Gibsona - nawet jesli bedzie kiepski rezyser, to Gibson zrobi z tego filmu gwiazdke :D Oby...
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline surmik

Mad Max 4
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 29, 2003, 08:47:22 am »
Max ginie w czesci czwartej po czym w piatej go klonuja mieszajac jego geny z Obcymi... :o)
Pozdrowienia,
Marek