Autor Wątek: Wiedźmin!  (Przeczytany 208582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr. Zoidberg

Wiedźmin!
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:59:36 am »
Wiele wyjasni wywiad, ktory niebawem zamiescimy na GGK... =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Aver

Wiedźmin!
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 25, 2006, 10:21:42 pm »
No jestem sceptycznie do tego nastawiony. Czytałem dziesiątki wywiadów i zawsze ukazują tyle samo tajemnicy -> prawie 0. Co według mnie jest słusznym posunięciem. Tak czy siak z chęcią przeczytam :).

Pozdro Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Frey Ikari

Wiedźmin!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 25, 2006, 10:26:50 pm »
Hmmm..., wywiady mają to do siebie że wszystko jest w nich takie wspaniałe że aż skazy nie widać a i wyjaśnia tyle co dalej komplikuje... Ale poczekamy..., czas pokaże... ;)

Offline Dereq

Wiedźmin!
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 26, 2006, 12:39:37 pm »
i tak moj komp tego nie uciagnie.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Aver

Wiedźmin!
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 26, 2006, 12:53:52 pm »
Ja kupuję specjalnie nowego kompa dla tej gry(to pierwsza taka gra dla której kupuję nowego kompa). Wielu moich znajomych robi podobnie. Na pewno będzie warto.

Pozdro Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline dejwut

Wiedźmin!
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 26, 2006, 06:15:25 pm »
a bedzie wersja na konsole?
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com

Offline Aver

Wiedźmin!
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 27, 2006, 11:53:19 am »
Nie. CD-Projekt nie chce porywać się z motyką na słońce więc postanowili nie wydawać wersji konslowej. Być może następne części.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Deytonus

Wiedźmin!
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 03, 2006, 05:08:24 pm »
Wywiad się pojawił na stronach GGK i dostępny jest tutaj.
Zoidi się gdzieś zagubił, więc reklamuję w jego imieniu :)

No wiesz Deyty [zobacz] ;)  - Norse

Offline Hang Man

Wiedźmin!
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 06, 2006, 09:04:28 pm »
Śledze postępy na tą grą juz od dobrych 3 lat, ale mam nadzieję że będzie warto... Byleby z tego 2 NWN nie zrobili...
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline The_witcher.pl

Wiedźmin-Polska spuerprodukcja!
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 25, 2006, 06:11:18 pm »
Witam wszystkich! Jestem nowy na tym forum ale na kilku forach jestem zarejstrowany, więc spamował ani obraźliwie się zachowywał nie będę ;). Ten temat założyłem by wszyscy na tym forum dowiedzieli się o polskiej grze komputerowej Wiedźmin. Będę się w nim starał opowiedać na pytania oraz poproszę kilku członków ekipy CDProjektRED o udzielanie się.

Strona główna Wiedźmina-www.thewitcher.pl
Forum Wiedźmina-www.thewitcher.pl/forum
URL=www.thewitcher.pl/forum]Forum Wiedźmina![/URL]

Offline High Elf

Wiedźmin!
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 25, 2006, 07:06:34 pm »
Stronka nie chce mi działać.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


gość1

  • Gość
Wiedźmin!
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 25, 2006, 07:15:15 pm »
moze chodzi o nieoficjalna strone www.witcher.pl ?

jesli to nie jest oficjalna strona polacze z temat o wiedzminie, ktory juz istnieje. prosze autora o odzew.

Offline Dr. Zoidberg

Wiedźmin!
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 25, 2006, 08:25:52 pm »
Temat o Wiedźminie już na naszym forum się znajduje, więc tam wszystkich chętnych zapraszam. Adres strony gry jest nieco inny, a ja kryptoreklamą zapraszam do Gildiowego opisu gry =)

Moda poprosimy o przekluczenie tematu ;P
topy wody pod kilem, ahoj!!!

gość1

  • Gość
Wiedźmin!
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 25, 2006, 08:59:05 pm »
mod wysluchal, mod przemyslal, mod polaczyl xD

***

  • Gość
Wiedźmin!
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 27, 2007, 01:35:37 pm »
W najnowszym CDA (137) wrażenia z testów. Muszę powiedzieć, że gra nadal zapowiada się ciekawie ;)

Tekst dość obszerny, więc pozwolę sobie przywołać tylko kilka rzeczy. Jeżeli system Light/Dark Side (;)) będzie taki, jak piszą, to będzie dość ciekawie. Dlaczego? Bo tak naprawdę go nie będzie ;) Ośki, czy też siatki (jak w NWN) podobno brak- wybieramy "mniejsze zło". Nasze wybory mają mieć trochę większe znaczenie, bo będą skutkowały różnymi wydarzeniami w grze np. darowałeś bandycie życie- wraca żeby się zemścić itp.  :) Zamiast +1 do Light Side bardziej wymierna kara.

Do tego dochodzi kwestia zakończenia, a właściwie 3-4 zakończeń. Raczej nie będzie takich nagłych zwrotów, jak w KotORze. Przypomniał mi się system z Double Agent- w grze były 3 ważne wybory (+ oś), od których zależało zakończenie, czyżby w Wiedźminie miało być coś podobnego?

Ponadto w związku z ilością zakończeń gra ma być zupełnie nieliniowa, no ale należy pamiętać, że premiera dopiero we wrześniu. Zapowiedzi zawsze są znakomite.

 

anything