Autor Wątek: "World of Warcraft"...nic dodać nic ując  (Przeczytany 88460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raven

World of Warcraft!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2005, 06:46:58 pm »
Skoro do amerykańskiej i koreańskiej bety mogli się dostać wszyscy, to po co ta cała szopka?? :D czym się różnić będzie Amerykańska Beta od Europejskiej? To pewnie strasznie lamerskie pytanie, ale nie mam na temat bladego pojęcia :]
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
World of Warcraft!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2005, 07:33:27 pm »
Różnicę chyba znają tylko ludzie z Blizzarda.

Offline Albrecht

World of Warcraft!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2005, 07:46:45 pm »
Koreanska beta nie byla do konca otwarta - zeby miec konto trzeba bylo posiadac numer KSSN (albo jakos tak), bedacy chyba czyms na ksztalt naszych peseli, ale dawalo sie to obejsc.
Jak podali na stronie Blizzarda zapisy na otwarta final bete maja sie zaczac w drugiej polowie stycznia.
ome people believe in God, but God believes in Vin Diesel.

Offline Dr. Zoidberg

World of Warcraft!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2005, 09:12:35 pm »
Squall <-- A masz swiadomosc, ze oprocz kasy na gry bedziesz potrzebowac kasy na comiesieczny abonament?? W cenie gry jest abonament za pierwszy miesiac, po co wydawac tyle kasy na 30 dni?? ;)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
World of Warcraft!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 18, 2005, 09:17:33 pm »
Dr.Zoidberg --> Miesięcznie wychodzi to około 50 złociszy. Nie jest to jakaś olbrzymia suma...
Trochę gorzej będzie, jeśli CDP nie postara się o karty Pre Paid i zostanie tylko opłacanie abonamentu za pomocą karty kredytowej.

Offline Dr. Zoidberg

World of Warcraft!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2005, 02:11:18 pm »
Wiesz, niektorych srednio stac, zeby raz na pol roku 100 zeta na jedna gre wydac =/
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
World of Warcraft!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2005, 07:28:00 pm »
Dr.Zoidberg --> Wiesz...ja uważam, że jeżeli zaczynamy rozmowę o MMORPG i kosztach gry, to zwykle rozmawia się z myślą o osobach, które mają co miesiąc jakieś tam pieniądze. Czasem trzeba sobie przestawić priorytety finansowe (do zrobienia w przypadku młodzieży wolnej) i już okazuje się, że ta kwota nie poraża....

Offline Dr. Zoidberg

World of Warcraft!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2005, 09:29:24 pm »
Alez po co =) Jest sporo MMOGow ktore sa darmowe, a nie traca na tym nic z grywalnosci, chociazby Mu Online. Niestety, tak jak stwierdziles, jesli ktos chce pograc w goracy i osadzony w znanym juz swiecie tytul, musi liczyc sie z kosztami =/
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline SquizzZ

World of Warcraft!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2005, 10:06:43 pm »
Cytat: "Dr. Zoidberg"
Jest sporo MMOGow ktore sa darmowe, a nie traca na tym nic z grywalnosci, chociazby Mu Online.

By nie wspomnieć o ambitniejszych, vide Lineage II. :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
World of Warcraft!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2005, 08:51:38 am »
Pewnie narażę się wielu osobom, ale wymienianie obok siebie MMORPG i MUOnline, to tak jak mówienie, że Diablo to cRPG. Bleee  :evil:

Lineage II też jest generalnie płatne. Są darmowe serwery, ale zobaczcie jak są do tyłu. Na płatnych działa już Chronicle 2. Na prywatnych C1, tylko tekstury są dobierane. Na płatne powoli wchodzi już C3.

Idea prywatnych serwerów jest OK, bo można zobaczyć jak gra wygląda. Jednak dopiero na płatnych serwerach można poznać pełnię gry. To jest moje zdanie.

Offline Osqar

World of Warcraft!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 24, 2005, 08:12:46 am »
WoW... Eeeh... Marzenia...
Na gierkę czekałem wszystkie lata od czasu pierwszej zapowiedzi... (bodajże CDA z 2000 roku, ale głowy uciąć sobie nie dam) Na szczęście dorwałem się do US Open i Korean open, i pobawiłem się dobry miesiąc w WoWa.
I już doskonale wiem że gra jest świetna... Jeśli miałbym poszerzyć moją półkę oryginalnych produktów to zdecydowanie o WoWa, ale...
No właśnie... ale... Żeby tylko te 2 stówy na klienta, ale jeszcze ok. 50 zł za kazdy miesiąc grania... A niestety płacić za coś czego nie jestem pewien (sytuacja w szkole jakoś nie pozwala mi być pewnym tego że matka nie zabroni mi z dnia na dzień korzystania z kompa... )

Tym samym człowiek rezygnuje z marzeń i w WoWa sobie nie pogra...
A szkoda... :(
b]Beware the elves...[/b]

Offline Rav-SD

World of Warcraft!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 28, 2005, 07:11:23 am »
Cytat: "Corum"


Ja juz gre kupilem, od tygodnia gram w final bete z klanem POB i jest bardzo fajnie :)


Pod jakim nickiem  :roll:  ?
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Albrecht

World of Warcraft!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 28, 2005, 11:12:38 am »
Ruszyly zapisy do 2 fazy final bety.  Jak chcecie grac to radze sie pospieszyc :badgrin:
ome people believe in God, but God believes in Vin Diesel.

Squall

  • Gość
World of Warcraft!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 12, 2005, 10:13:40 am »
No i WoW już wyszedł. Grę dostałem już wczoraj. Niestety zagrać będę mógł dopiero od 4 marca, bo nie mam karty kredytowej :/. Swoją drogą to jakiś idiotyzm, że trzeba przy rejestracji podać numer karty kredytowej lub zdrapki :/

Offline Albrecht

World of Warcraft!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2005, 02:38:13 pm »
Wystarczy podobno w momenie wyboru karty podac WVise Electron i wpisac losowy numer zeby móc pograc.....
ome people believe in God, but God believes in Vin Diesel.