trawa

Autor Wątek: "World of Warcraft"...nic dodać nic ując  (Przeczytany 87534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacoslaw

"World of Warcraft"...nic dodać nic ując
« dnia: Maj 29, 2004, 07:15:33 am »
Wkrótce am wyjść online World of warcraft .
Czy ktoś wie kiedy ma wyjśc ta gra ?
Czy ktoś moze wie gdzie można ściągnąć bete gry ?

Oto oficjalna stronka gry :
http://www.blizzard.com/wow/townhall/

Offline Raven

World of Warcraft!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2004, 08:00:50 am »
Ja polecam www.wowsite.prv.pl -Strona kumpla. WoW możesz ściągnąć już od dawna kaazą i soulseekiem, tylko,że Blizzard intensywnie utrudnia życie osobom korzystającym z nielegalnych kopii, i ponoć ciężko się dostać na niektóre serwery. Gierka miała chyba wyjść w to lato, ale najprawdopodobniej Blizzard jak zwykle przełoży datę premiery. Ale przyznaję gra robi ogromne wrażenie...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Filip

World of Warcraft!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2004, 06:39:38 pm »
Chętnie pograłbym w WoW tylko że wszystkie gry tago typu są płatne :(  i to nie wystarczy im tylko za gre, oni chcą więcej no i wychodzi 14$ na miesiąc(kto im tyle zapłaci). A tak wracając do tematu to gra jest świetna, zachowali bardzo dużą swobodę działania dla twojej postaci.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Khorne

World of Warcraft!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2004, 07:16:52 pm »
Ech, ciągle tylko Matrix albo Warcraft.
Mogliby zrobić "World Of Final Fantasy"  ;)  :giggle:






---------------------
Witam w moim 2oo poście!
---------------------
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Corum

World of Warcraft!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2004, 07:38:15 pm »
przeciez juz jest mmorpg w swiecie Final Fantasy...

Offline Rav-SD

World of Warcraft!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2004, 07:58:44 am »
Musze powiedzieć, wam, że gram sobie w WOW już od tygodnia, w bete oczywiście narazie jak to beta. Nie ma prawie, żadnych skilli, jest tylko pare lokacji ale i tak jestem pod wielkim wrażeniem. Dłużej nad tym myśląc jak gra będzie taka jak myśle, że będzie to chyba warto zapłacić im te 12$ miesiecznie. Ale jednak te 50 zł miesiecznie to nie jest tak mało, zwłaszcza jak do tego dochodzą opłaty za internet i inne tam potrzebne rzeczy a dla kogoś kto nie zarabia to jest problem:/ Powinni dać jakieś nie wiem komercyjne serwery gdzie trzeb by było najpierw wysłuchać reklam :) Dla tej gry bym to scierpiał :P
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Squall

  • Gość
World of Warcraft!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2005, 12:29:19 pm »
Do premiery pozostał niecaly miesiąc. Zamierzacie WoWa kupić?
Ja oczywiście będe grał, specjalnie kompa wymieniam pod kątem tej gry :D. Razem z kumplem zamówiliśmy w CDProject'cie po 168 zł :).
Planuję grać albo Nocnym Elfem (druidem lub wojownikiem) lub Taurenem (wojownikiem) :].

Offline Dinki

World of Warcraft!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2005, 02:43:11 pm »
200 - 10 gr za gierke nie dam. Grafika jest strasznie podobna do tej z War 3 i to nie jest na pewno "plus" tylko wielki "minus" dla mnie, bo zawsze oczekuje jakiś zmian a nie tego samego odgrzewanego kotleta.

Zobacze na początku demko, mam nadzieje że się pojawi.Czy może już ktoś ma namiary?

Squall

  • Gość
World of Warcraft!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2005, 03:01:15 pm »
http://forums.worldofwarcraft.com/screenshots/screenshot.aspx?ImageIndex=64&Set=0
Tak grafika była w Warcrafcie III? Wątpie :]
Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, iż są to zupełnie odmienne gry, War III to strategia a WoW to rasowy MMORPG. Jak dla mnie to zaleta :)

Offline Corum

World of Warcraft!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2005, 10:43:20 am »
Cytat: "Dinki"
Zobacze na początku demko, mam nadzieje że się pojawi.Czy może już ktoś ma namiary?

Demo gry mmorpg? Chyba zartujesz.
Najwyzej mozesz zalapac sie na open bete jesli taka bedzie w europie.

Ja juz gre kupilem, od tygodnia gram w final bete z klanem POB i jest bardzo fajnie :)

Offline Raven

World of Warcraft!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2005, 04:56:46 pm »
Zapisy na open betę się skończyło już kawał czasu temu. Ogólnie gra fajna. Grafika świetna, muzyczka ładna i wogóle wszystko jest świetne. Jedna zan najlepszych gier w jakie grałem. (na jakimś piracki accouncie kolegi, ale teraz to już chyb niemożliwe, bo pilnują serwerów). ogólnie gdyby nie fakt ,że nie mam czasu na mmorpgi to bym zara leciał po oryginał. :]
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Squall

  • Gość
World of Warcraft!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2005, 06:05:55 pm »
Cytat: "Raven"
Zapisy na open betę się skończyło już kawał czasu temu.

Moim skromnym zdaniem one się jeszcze nie zaczęły :). European Open Bety jeszcze nie było, ale nie tracę nadziei i liczę, że będzie :). Narazie trwa tylko beta dla posiadaczy beta-kitów i wersji amerykańskich.

Offline Raven

World of Warcraft!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 18, 2005, 05:30:31 pm »
Masz rację. Pomyliło mi się. Kolega dostał się do amerykańskich i stąd moja pomyłka. Swoją drogą... Weryfikacja danych jest bardzo zawodna, skoro udało mu się to zrobić :/
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Squall

  • Gość
World of Warcraft!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2005, 05:45:58 pm »
Cytat: "Raven"
Masz rację. Pomyliło mi się. Kolega dostał się do amerykańskich i stąd moja pomyłka. Swoją drogą... Weryfikacja danych jest bardzo zawodna, skoro udało mu się to zrobić :/

Ależ do amerykańskiej Open Bety mogli się dostać ludzie z całego świata, tak samo jak np. do niedawno zakończonej koreańskiej.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
World of Warcraft!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2005, 06:16:05 pm »
Europejska Final Beta ponoć już też się rozpoczęła.
W pierwszej kolejności zaproszenie otrzymali byli Beta Testerzy, oraz osoby, które nabyły grę w przedsprzedaży i mają już klucze. Jednak ptaszki ćwierkają, że być może inni gracze też będą mogli wziąć w niej udział.

 

anything