Autor Wątek: konfrontacja - gryfy na 350  (Przeczytany 3998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

konfrontacja - gryfy na 350
« dnia: Styczeń 15, 2005, 01:53:39 am »
lecimy od razu ;)
6 fizylierow
4 thalionow
3 sokolnikow
5 sparklingow

dziala bardzo prosto - fizki nawalaja w obstawie z sokolow a thalioni i swiatelka robia rozrobe na tylach przeciwnika katujac mu magow/strzelcow ;) jest mnie cholernie duzo jak widac - 18 modeli ;)
jakies sugestie czy ocena mile widzane ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Jaskier

konfrontacja - gryfy na 350
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2005, 02:44:09 pm »
1. już poznaliśmy i skrytykowaliśmy tą rozpę
2. jak widzimy rozpę Gryfów Twojego autorstwa to wszystkiego nam się odechciewa
3. nie ma bohatera
4. zero klimatu
5. i tak niegrywalne (verysmy, czy lafythki rozjadą ci pół armii w jedną turę, o kawalerii nie wspominając)

oprócz tego wszystko ok ;)

Offline BeRsErK

konfrontacja - gryfy na 350
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2005, 04:20:52 pm »
W zasadzie Jaskier to właśnie Cię polubiłem :D

Offline Dabi

konfrontacja - gryfy na 350
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2005, 06:27:19 pm »
Cytuj
lecimy od razu Wink
6 fizylierow
4 thalionow
3 sokolnikow
5 sparklingow


Ja juz sie o tej rozpisce naprodukowalem i wodok czegos takiego wywoluje u mnie wiekszy skręt kiszek niz alchemickie samograje.

jaskier wymienił wiekszość wad a co do reszty to wcale nie jest to takie potężne na jaki wyglada :P
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Vallarr

konfrontacja - gryfy na 350
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2005, 07:24:37 am »
Jaskrze
1 - dlatego dalem to tu a nie na forum konfry czy mythosa ....
2 - tak szczerze to akurat nie o taka opinie mi chodzilo , bo taka to moge sobie o kant dupy potluc ;)
3 - a po kiego wala ?? tak szczerze ?? bohater=klimat i wyczesana rozpiska , brak bohatera - fuj i beeee ?? :roll:
4 - klimat jest tak subiektywna sprawa , ze uwazaj sobie co zechcesz , patrz pkt 2 - mi sie podoba , ma swoj klimat - slowem , odwal sie :P
5 - tiaaa , widac , ze rozumiesz co czytasz :roll: scoutow o ruchu 12,5 i mniejszym mam totalnie w nosie , g8wno mi zrobia :roll: kawaleria ... tiaaa, a widziales , ze w tej rozpie sa sparklingi - kazdy na osobnej karcie ?? nyo ja mysle , przyblokuja kawalerie na conajmniej 2-3 tury walenia jak do kaczek + minusy od sokolow ....

skoro ok .... :P

Dabi - skret kiszek to bardzo przykra sprawa , polecam dobrego lekarza :P a tak serio , to naprawde nie rozumiem czemu armia defensywna jest tak nielubiana ... przeciez kazdy lubi klasc przy swoich figsach znaczniki ran i chowac je do pudelek :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Dabi

konfrontacja - gryfy na 350
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2005, 10:42:10 am »
Cytuj
Dabi - skret kiszek to bardzo przykra sprawa , polecam dobrego lekarza :P a tak serio , to naprawde nie rozumiem czemu armia defensywna jest tak nielubiana ... przeciez kazdy lubi klasc przy swoich figsach znaczniki ran i chowac je do pudelek Smile


Ja sam gram defencem tylko takim w którym nie ma niemyślacych swiatełek alahanu i wiecej jest lwów niż gryfów.

Wady tejze rozpiski wymieniłem już na forum Mythosa tu je powtórze.

Wymaga terenu odpowiedniego czyli pustyni najlepiej.
Na normalnym stole nie jest łatwo aż tak strzelać. Część się będzie fuzów marnować najnormalniej w świecie

Thalioni w walce wręcz można ich posłać na maga jakiegoś to jest ok

Sparklingi to jedno strzałowcy i zajmie im troszkę dolecenie do stzrelców przeciwnika a tamci moga strzelać celniej od twoich

Rozpiska która jest oslonięta od ostrzału typu Prowlerzy z Lunar slingami i Hunterzy uczniowie co prawda Thalioni moga impokrzyrzować szyki ale to niepewne, gas blowerzy czy merin aegis pozbawia Cie najwiekszej broni.

Rozpiską bez klimatu i to nie chodzi o brak bohatera tylko o te sparklingi które jakoś bez obecnosci maga wyglądają lekko z dupy.

Zagrałbym przeciwno temu to bym mógł najwiecej powiedzieć
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest