trawa

Autor Wątek: WFB VC na 2000p  (Przeczytany 7278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -=*zacharias*=-

WFB VC na 2000p
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2005, 01:20:23 pm »
ooo? no prosze. w takim razie zaoszczedzilem 10 punktow hmmm... trzeba cos pokombinowac :lol:
he Angel Man finally claimed you'r benevolent soul... Death make angels of us all, and give us wings smooth as ravens claws...

Offline Jgmaster

WFB VC na 2000p
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2005, 03:28:42 pm »
Dlaczego nikt nie skomentowal mojej rozpiski ? :(
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline dead

WFB VC na 2000p
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2005, 03:56:40 pm »
Teoretycznie mi sprawia klopot wystawienie sylvanii na 2000 :( nie mam klarownej koncepcji. Natomiast wystawilem juz bardzo ciekawa armie na Snotcona na 2250 :) Tu jest moja propozycja do tej sylvanii (taki drobny experyment bo ja niestety nie lubie grac na koronie :( bo sie nie sprawdza czesto w najgorszych i najwazniejszych momentach :p)

1 Von Carstein Vampire Lord @ 736 Pts
     Von Carstein; General; Grave Marker; Level 3 Wizard; Great Weapon
     Book of Arkhan [25]
     Crown of the Damned [35]
     Walking Death [35]
     1 Zombie Dragon @ [300] Pts

1 Von Carstein Vampire Thrall @ 163 Pts
     Battle Standard Bearer; Von Carstein; From Death Awakened
     Flayed Hauberk [30]
     Sword of Might [20]
     1 Nightmare @
  • Pts


10 Black Knights @ 340 Pts
     Barding; Lance; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician
     War Banner [25]
     1 Hell Knight @ [16] Pts

 
3 Spirit Hosts @ 195 Pts

1 Black Coach @ 175 Pts
1 Black Coach @ 175 Pts

5 Dire Wolves @ 50 Pts
5 Dire Wolves @ 50 Pts
5 Dire Wolves @ 50 Pts

3 Fell Bats @ 60 Pts

Casting Pool: 5 Dispel Pool: 4 Models in Army: 37
Total Army Cost: 1994

A co do tej wczesniejszej rozpy sylvanskiej to jest dziwna :( - w czesci jest szybka a w czesci wolna :p - takie mieszanie jednostek szybkich z wolnymi nie jest chyba dobre bo albo odwlekasz swoja atak albo robisz tak ze atakujesz szybkimi a reszta sie wlecze. Bardziej bym ujednolicil rozpiske jesli sylvania na GG i DGG to wampy na piechte i masa levy do tego kolcze 2 bansze  :badgrin: ! taka moja opinia.

Mozna teoretycznie uzywac na lordzie takiego zestawu prezdmiotow Erthbid Wolf lord BoA 3+ WSv na shoot i DS (bo w sumie to co jest wyzej jest ryzykowne (korona) to tu z koleii nie mamy sejwa przeciw mastera i w HtH) no ale czasem sie przydaje 1 scroll :D - Snotcon troche mnie nauczyl (choc jak zawsze grajac sylvania zalezy na co se trafi bo ich magia ofensywna jest extra z koleii def magiczny na 2000 to troche z nim tu slabo :(.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Jgmaster

WFB VC na 2000p
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2005, 04:50:42 pm »
No w sumie masz racje, ale ja lubie bawic sie smoczkiem :)
Ale rzeczywiscie taka rozpa z 2 kouczami, masa levy i vampirami na piechcie mogla by bc fajna :)
I jeszcze duzo jednostek typu wilki, baty i tp. Banshee bym nie dawal - za miekka, a ja nie mam ochrony przed magia.
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline dead

WFB VC na 2000p
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2005, 05:55:21 pm »
Probowalem zlozyc rozpe oparta na 2x20GG 3x thral i count na piechte i qre kicha jak wrzucilem 2BC i zaczalem dodawac 2 regony lewisow to mi w pewnym momencie pkt zabraklo na baty i wilki :D ale na 2250 to mozna zlozyc piekne cudenko oparte na klocach piechory wspieranej fastami oraz monumentalnymi wampierzami z 18" zasiegiem a do tego 2 zwabiacze pociskow :D jak sie pokombinuje to nawet mozna niezla antymagie zrobic :D (-1 do casta na wampierzu jakims (BSB) potem biegacz jakis i 2gi biegacz :D 2 scrole jakas kniga w postaci BoA i np talik na hera counta badz wolfik :p zamiast tala) BSB laduje do 1 kloca gien do 2 do tego mamy manewrowe wołczaki i niezla magie :D (fakt 2 czary no to moze dodac 1 czar kolejny zamiast jakiegos tala i wolf lorda :D chyba ze wogule wywalic te scrole :p ale to juz jak kto tam woli :). Jestem bardzo ciekaw jak sie rozwinie armia na 2000pkt wampiryczna - szczegolnie na smoczku :)

moze cos takiego :D:
1 * Blood Dragon Vampire Lord @ 744 Pts
     Blood Dragon; General; Level 3 Wizard; Great Weapon; Full Plate Armour;
     Shield
     Cursed Book [50]
     Black Periapt [15]
     Crown of the Damned [35]
     1 Zombie Dragon @ [300] Pts

5 Dire Wolves @ 50 Pts
5 Dire Wolves @ 50 Pts
5 Dire Wolves @ 50 Pts
5 Dire Wolves @ 50 Pts

1 Necromancer @ 150 Pts
     Magic Level 2
     Dispel Scroll [25]
     Book of Arkhan [25]

11 Black Knights @ 365 Pts
     Barding; Lance; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician
     War Banner [25]
     1 Hell Knight @ [16] Pts

11 Black Knights @ 380 Pts
     Barding; Lance; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician
     Screaming Banner [40]
     1 Hell Knight @ [16] Pts

4 Fell Bats @ 80 Pts
4 Fell Bats @ 80 Pts

Casting Pool: 6 Dispel Pool: 5
Models in Army: 55
Total Army Cost: 1999

Sie zastanawialem nad BoA ale stwierdzilem ze zawsze moze sie przydac choc ukrycie necra bedzie malym problemem i moze on dostarczyc free VC ale nie wiedzialem czy lepszy jest jakis nosiciel i czy w sumie przy tak niskiej obornie anty magicznej 2 scrole cos beda znaczyly - wiec zadecydowalem 1 DS i BoA.

BTW troche malo wilkow ale co mi tam :D (fakt wolalbym jakies 6 regonow ale coz nie mozna miec wszystkiego :p).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Jgmaster

WFB VC na 2000p
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2005, 10:01:39 pm »
Znaczy jak bierzemy smoka, to 4x wilki i 2x baty to mysle ze jest mus, bo one nam daja jaka taka gwarancje, ze smok nie przesti calej bitwy za lasem.
Armia calkiem fajna - nastawiona na maxa na ofens :)
Jednak wolalbym sylvanie na smoku. I nie bawic sie w jakas tam antymagie. Wziasc po prostu BoA na lordzie, ring of the night,+1 do cr, i jeszcze earthbinda, albo wolf forma. Mamy wtedy 4 boundy i 5 kostek magii. Czyli clkiem niezle. Wiem,ze zdziwi Cie takie zestawienie, ale do sylvani ze smoczkiem wzialbym 3 kloce piechoty. 1 - gg z warbaner, i 2 kloce levisow, moze byc z muzykiem. W koncu trzeba miec do czego wskrzeszac z tych boundow. Thrall oczywiscie biegajacy z dwurakiem. Pozatym jeszcze walnolbym koucza. No i wiadomo jaka taktyka. Lecimy wilczkami i batami rozwalamy maszynki, potem idzie sobie piechta, smoczek flankuje, sieje terror na spule z kouczem...
Jesli koles nie ma maszyn - to smoczek jest dla niego nie do zlapania. Wiec ok. :) No i niech ktos speobuje ruszyc to magia :)
Powodzenia.
Zlozylem sobie nawet cos takiego.

Ew jak ktos nie chce, to mozna nie dawac smoka, i wziasc zamiast tego 11 BK z banner of doom(wg mnie, jedyny sensowny sztandar dla BK) oraz drugiego thralla bsb z rod of flaming death do tych 11 BK. No i troche inaczej moze przedmioty na lordzie, ale nie koniezcnie.... Wtedy masz 5 dound spelli i 5 kostek magii. Wymiatasz :)
As you are we once were.
 As we are you will be"

 

anything